Жилье в Испании подешевело на треть. Общее снижение цен на недвижимость в Испании с момента начала кризиса составило 33,7%. Только за последние 12 месяцев стоимость недвижимости в Испании упала на 12,3%. При этом межгодовое снижение цен на недвижимость в ноябре (9%) уступает по значительности лишь снижению стоимости жилья в апреле (12,5%), подсчитали эксперты международной оценочной компании Tinsa. Заметнее других упала цена недвижимости на Средиземноморском побережье, где дома и квартиры подешевели более чем на 15%. Примерно настолько же снизились цены на недвижимость в столицах автономий и крупных городах. Как передает La Vanguardia, лучше обстоит дело на Балеарских и Канарских островах, где снижение стоимости жилья по сравнению с ноябрем 2011 года составило всего 9%.

Свій дачний ставок і все для того, щоб він нас радував !. Обговорення на LiveInternet

Цитата повідомлення Трііночка

Дачний ставок і все для того, щоб він нас радував!

Ще зовсім трошки і почнеться дачний сезон! Починаю серію повідомлень про дачному будівництві, дачних прикрашення, дачних рослинах і звичайно про будівництво на своїй ділянці водойми! Хто не мріє про це?

Хто не мріє про це


Типові помилки та проблеми

Не потрібно плутати геотекстиль з чорним нетканим покривним матеріалом, в тому числі мульчирующим. Справжній геотекстиль схожий на щільний і товстий синтетичний повсть, частіше білого кольору, дуже міцний на розрив, не гниє в землі і призначений для дорожньо-грунтових робіт. При влаштуванні ставка підкладка з геотекстилю захищає плівку від гострих каменів, не дозволяє обсипатися стінок котловану складної форми і таким чином полегшує укладання в котловані важкої гідроізолюючої плівки. Іноді буває важко точно розрахувати кількість плівки, який буде потрібно на пристрій ставка.

Іноді буває важко точно розрахувати кількість плівки, який буде потрібно на пристрій ставка

Підлаштовуватися під уже закуплений шматок плівки ще важче, ніж спершу викопати ставок бажаної форми, глибини і площі, а потім точно, за допомогою мотузки, проміряти максимальну довжину і ширину необхідної гідроізоляції. У той же час викопаний котлован з терасами можна залишати не накритим плівкою, так як раптово минулий сильний дощ може розмити тераси і погубити роботу, а в суху погоду грунт терас може растрескаться або обсипатися. Котлован, накритий геотекстилем, прекрасно тримає форму, не обсипається і не розмивається, по ньому можна вільно ходити і при цьому навіть не забруднитися.

Котлован, накритий геотекстилем, прекрасно тримає форму, не обсипається і не розмивається, по ньому можна вільно ходити і при цьому навіть не забруднитися

Полотна геотекстилю еластичні, вони легко укладаються за формою котловану, утворюючи мінімум складок. У разі необхідності плівку, покладену поверх геотекстилю, нескладно пересунути або навіть перекласти без ризику обсипати грунт. Варто геотекстиль вітчизняного виробництва набагато дешевше плівки, купити його можна з запасом, надлишки ж використовувати для оформлення берегів, влаштування доріжок і гравійних відсипань. Продається геотекстиль зазвичай там же, де і ставкова плівка.

1. Невдалий вибір місця для ставка.

Ставок, розташований у верхній частині ділянки, буде погано проглядатися, а виритий "на горбку" або оточений земляним валом - виглядати вкрай неприродно. Якщо він створений в зниженні рельєфу, то простежте, щоб разом з дощовими і талими водами і при поливі в ставок не змивалася земля, не потрапляли добрива та садові хімія. Водойма обов'язково буде фокусувати на себе увагу, тому постарайтеся, щоб у нього був красивий фон. Спроба створити своїми руками плівковий ставок на дачній ділянці з близько розташованими грунтовими водами навряд чи буде успішною, так як плівка може спливати під напором води з відкритих джерел. В цьому випадку краще подумати про створення природного дренажного водоймища.

2. Неправильний вибір глибини і форми водойми

Неправильний вибір глибини і форми водойми

У середній смузі Росії немає сенсу робити невеличкий ставок глибше 1 м. Для успішної перезимівлі як латаття, так і місцевих риб в умовах Підмосков'я досить максимальної глибини 80 см. Не менше ніж 2/3 площі водойми повинні бути глибиною до 60 см. Форма невеликого ставка , створеного своїми руками не повинна бути складною, з порізаною береговою лінією - це виглядає неприродно. Для ставка, розташованого посеред мощення, можливо, варто віддати перевагу правильну геометричну форму.

3. Пристрій занадто стрімких стінок

Ухил стінок не повинен перевищувати 600, а біля краю і на сипучих грунтах - 500. Внутрішній рельєф ставка має бути терасувати - для розміщення водних рослин і для забезпечення можливості безпечно спуститися і вибратися звідти в разі потреби.

4. Помилки при декоруванні берегів

Помилки при декоруванні берегів

Коли ви споруджуєте ставок на дачі своїми руками, пам'ятайте, що верхній край плівки не повинен просто лежати на землі, притиснутий камінням, - в цьому випадку плівка буде видно при найменшому зниженні рівня води. Уздовж верхнього краю ставка слід зробити терасу глибиною близько 10 см, на якій і розташувати камені, відсипання і вологолюбні рослини. За відсутності відповідного місцевого каменю, такий край найпростіше задекорувати за допомогою плоского, пропонованого для мощення. При використанні каменів округлої форми, в тому числі валунів, уникайте створення "бус": такий ефект виходить, якщо уздовж всього берега в один ряд викласти камені однакового розміру.

При використанні каменів округлої форми, в тому числі валунів, уникайте створення бус: такий ефект виходить, якщо уздовж всього берега в один ряд викласти камені однакового розміру

Використовуйте каміння однієї фактури і кольору, але різного розміру, аж до найдрібніших, міняйте ширину берегової лінії від 1 до 4-5 штук, використовуйте для оформлення частини берега інші прийоми ( "болотце" з залишився кута плівки, відсипання частини мілини гравієм відповідного кольору , висадка поруч з каменями рослин з великим листям або грунтопокривних).

5. Захоплення прикрашальництвом

Збори навколо ставка на дачі численних і різностильних фігурок, ліхтариків, кашпо, містків, пластмасових імітацій рослин, фігурних фонтанів або "водоспадів", що стікають з "кургану" валунів в кутку ставка, виглядає таким несмаком. Якщо ви вирішили створити дизайн ставка на дачі своїми руками, без допомоги фахівців, зупиніться на одному, ретельно обраному і відповідному за стилем, кольором і розміром елемент декору -він додасть вашому ставку неповторність і чарівність.

6.Неудачний вибір рослин для водойм

Неудачний вибір рослин для водойм

Рослини, які будуть поселені в ставку і використані для оформлення берегів, повинні бути стійкі в місцевому кліматі, а також пропорційні його розміру. Поруч з високим деревом або серед заростей високих прибережних рослин маленький ставок буде виглядати калюжкою. Великі, енергійно наростаючі сорти латаття швидко закриють своїм листям все дзеркало води. У той же час використання дрібних екземплярів "болотного вигляду" (злаків, невеликих осок, хост, папоротей, баданів, Калюжниця болотної, вахти трилистий, білокрильника болотного, стрелолиста, сусака, мініатюрних сортів латаття) додасть ставку вигляд справжнього природного водоймища. Ні в якому разі поруч з плівковим водоймою не можна садити дерева і чагарники, що дають поросль підземними пагонами, а також злаки з загостреними кінцями кореневищ: рогіз, очерет, очерет, їжачоголівник.

Ні в якому разі поруч з плівковим водоймою не можна садити дерева і чагарники, що дають поросль підземними пагонами, а також злаки з загостреними кінцями кореневищ: рогіз, очерет, очерет, їжачоголівник

Рослини, взяті з природних водних джерел, потрібно дуже ретельно відмити, витримати в карантині, бажано обробити розчином мідного купоросу в емальованому або скляному посуді (розчинити 3 г мідного купоросу на 10 л води, витримати рослини протягом 3-5 годин, потім відмити в чистій воді), оскільки з ними можна занести неприємних "квартирантів": від ряски до різних шкідників і паразитів водних тварин.

Рослини, взяті з природних водних джерел, потрібно дуже ретельно відмити, витримати в карантині, бажано обробити розчином мідного купоросу в емальованому або скляному посуді (розчинити 3 г мідного купоросу на 10 л води, витримати рослини протягом 3-5 годин, потім відмити в чистій воді), оскільки з ними можна занести неприємних квартирантів: від ряски до різних шкідників і паразитів водних тварин

Врахуйте, в магазинах і на ринках нерідко пропонують рослини, що не зимують у нашому кліматі: рогіз малий (Typha minima), тропічний водний гіацинт (ейхорнія, Eichornia), акваріумна водяна троянда пистия (Pistia), придатна тільки для зимівлі в оранжереях понтедерія (Pontederia cordata), кали і канни, зрідка тропічні сорти латаття незвичайною бузкової і блакитним забарвлення.

7. Надлишок тварин у водоймі

Надлишок тварин у водоймі

Відкрита водойма буде дуже швидко заселений літаючими комахами і їх личинками, серед яких переважають хижаки: бабки, жуки-плавунци, клопи-водоміри, Гладиш, водяний клоп-скорпіон, ранатра. Крім того, водойма приверне в сад амфібій і птахів. Тому настільки лякає багатьох проблема збільшення кількості комарів з появою ставка навряд чи виникне. Проте, біоценоз ставка без рибок здається неповним. Декоративних рибок, таких як золоті (холодостійкі комети і шубункіни) і коропи які, на жаль, не так просто утримувати, а особливо забезпечити їм зимівлю.

Крім того, яскраві рибки приваблюють недобре увагу ворон. Місцеві рибки - золотий і срібний карась, верховодка, верхівка - зимують без проблем навіть в маленьких водоймах без підігріву і аерації, витримують низький вміст кисню в воді, харчуються водоростями і комахами. Ці рибки непоказні і вміють довго ховатися, особливо в період нересту. Часто в невеликих природних ставках рибалки виловлюють "сміттєву" рибу - бичка-ротана.

Ці рибки виключно ненажерливі, агресивні, так що заселяти потрібно трохи рибок, строго одного розміру і не поєднувати їх в одному водоймищі з мирними рибами. Всіх нових риб, з ринку або з природного водоймища, необхідно витримати в карантині (в ємності з відстояною водою) і заселяти в ставок тільки зі сталим біоравновесіем не раніше ніж через 2-3 тижні після наповнення ставка і заселення його рослинами.


Чи не перенаселяти ваш ставок рибками! Чи не заносите в ставок на дачі молюсків: черевоногі прудовик і рогова котушка можуть пошкодити цінні рослини, а двостулкові (Беззубка і перловица) здатні жити тільки в проточній воді.

8. Недостатня безпеку водойми для людей і домашніх тварин

Край водойми ні в якому разі не повинен бути слизьким і пологим, грунт поруч з берегом не повинен зсуватися при настанні, а камені не повинні гойдатися. Пам'ятайте, що плівка під водою дуже слизька! Кордон ставка рекомендується позначити ліхтариками, наприклад на сонячних батарейках. Від маленьких дітей, а також від дитинчат домашніх тварин ставок повинен бути надійно обгороджений або закритий міцною сіткою на рамі. Сухопутні тварини, впавши в ставок, часто відчувають шок і не розуміють, що потрібно проплисти уздовж берега в пошуках рятівних містків або мілини. Тому обладнайте верхню затоплюваних терасу ставка міцно встановленими каменями або відсипання - це не тільки естетично, але і дозволить тваринам вискочити з води, зачепившись кігтями за берег.

Історія ставка в нашому саду почалася приблизно в 2002 році, коли купили пластикову форму на 600 л.

Встановлювати її було неймовірно важко. Не просто "закопати", а зробити так, щоб дзеркало води виявилося ідеально рівним. І яму під неї рити - одна мука. Треба було поставити форму на її майбутнє місце, обгородити кілочками, щоб перенести проекцію верхньої частини форми, потім рити яму хитрою конфігурації і багаторазово приміряти і встановлювати заново туди форму, орієнтуючись по рівню. А вже потім доливати воду і підсипати-замивати грунт під форму, не забуваючи періодично прикладати рівень, оскільки під навантаженням форму часто перекошує.

До того ж готовий ставок ми з чоловіком дещо вдосконалили. Глибина 60 см і невеликий обсяг глибокої частини мені здалися недостатніми для висадки німфеї.

Глибина 60 см і невеликий обсяг глибокої частини мені здалися недостатніми для висадки німфеї

Тому вирішили прорізати в формі отвір і щільно вставити в дно пластикове відро як квітковий горщик. Бортик відра приварили до дна форми розплавленим поліетиленом за допомогою паяльника, домігшись повної герметичності шва. Природно, відро вибрали не з жорсткою розколюється пластмаси, а також з поліетилену. Ґрунти у нас піщані, виникненню здимань, так що цю складну конструкцію взимку сильно не випирає і шов не тріскається. Німфєє (дикої, видобутої з найближчого болота) такий горщик дуже сподобався, і вона чудово цвіте. Воду з форми ми не зливаємо, за винятком рідкісних моментів, коли чистимо ставок (один раз в декілька років), тоді ж зазвичай ділимо і нимфею.

Привілейованими і найбільш декоративними мешканцями ставка були, є і будуть німфеї. Вони обожнюють догляд, теплу воду, сонечко, регулярні пересадки і підгодівлі.

А ось чутки про те, що німфеї дуже примхливі в перезимівлі, перебільшені: поширені в продажу сорти (за винятком карликових і рідкісних гібридів на основі тропічних видів) в більшості своїй досить невибагливі, морозостійкі і навіть не вимагають опускання горщиків на глибину на зиму - відстані 40 см від верхнього краю горщика до поверхні води зазвичай достатньо. Одна моя червона німфея (на жаль, назва сорту невідомо) одного разу зимувала взагалі практично всуху, вмерзлими в лід і абсолютно не постраждала, але звичайно, це щаслива випадковість. А ось від різкої зміни умов життя під зиму німфеї страждають частіше ...

Якщо є можливість, навесні, після відтавання ставка, переставте контейнери з нимфеями на більш дрібні і прогріваються місця - тоді німфеї і рости, і цвісти почнуть набагато раніше. Щоб зручно було переміщати контейнери, прив'яжіть до кожного синтетичну мотузку і сховайте її кінець під яким-небудь каменем на березі або мілководді. Тільки розташуйте їх акуратніше, якщо в ставку люблять купатися домашні тварини.

На початку червня, коли вода прогріється на достатню глибину, а німфеї почнуть випускати листя, поверніть рослини на постійні місця. До речі, в середній смузі Росії німфеї взагалі краще розміщати не дуже глибоко і намагатися максимально продовжити їх період вегетації.

Одного разу я вирішила "відпустити латаття на волю", прив'язала до кореневища камінь і закинула в мул на глибину приблизно 60 см, як і було рекомендовано для цього сорту. Яке ж було моє здивування, коли в середині червня на цьому місці я побачила лише пару невеликих листочків, тоді як німфея того ж сорту в контейнері на мілководді вже розкидала купу листя і зацвіла.

Тоді ж можна перевалити рослини в контейнери побільше, відокремити зайві відростки, додати в грунт добрива. До складу грунту німфеї вельми байдужі, а ось поїсти дуже люблять. Якщо в ставку немає рибок, додайте в грунт мінеральні добрива (бажано в "довгограючою" формі - гранули, апіони і т.п., або перемішайте звичайні комплексні добрива з глиною). Якщо рибки є і ви їх годуєте, німфея вистачить природного добрива, а ось поверхня ґрунту в горщику коштує прикрити камінчиками побільше, щоб рибки не рили землю (особливо славляться цим вряди). Розміщувати рослини слід так, щоб вони не топтали вони один одного - для невеликого ставка цілком вистачить 1-2 німфей середнього розміру.

Рослини для ставка і водойми!

глибоководний РОСЛИНИ

Кубишка жовта - Nuphar lutea

Кубишка мала - Nuphar pumila

Латаття чисто-біла, або біла - Nymphaea Сandida

Латаття біле - Nymphaea alba

Латаття гібридна - Nymphaea hybridum

Німфейнік щітолістний, або вілларсія

Беннетта, або лімнантемум кувшінковідний - Nymphoides peltata = Villarsia bennettii = Limnanthemum nymphoides

РОСЛИНИ ПЛАВАЮЧІ ПО ПОВЕРХНІ

Водокрас звичайний, або жаб'ячий - Н. morsus-ranae

Горець земноводних - Polygonum amphibium

Пухирчатка звичайна - Utricularia vulgaris

Телорез звичайний, або алоевідний - Stratiotes aloides

РОСЛИНИ - оксигенатори

Роголистник темно-зелений, або занурений - С. demersum

Уруть Колосиста - Myriophyllum spicatum

Елодея канадська - Elodea canadensis = Lagarosiphon major

прибережних рослин

Аїр болотний, або ірний корінь - Acorus calamus

Аїр злаковідний - Acorus gramineus Variegata

Образки болотні - Calla palustris

Вахта трилистий, або трилисник водяний - Menyanthes trifoliata

Водяна сосонка звичайна, або хвостник - Hippuris vulgaris

Губастик гібридний, або тигровий - М. х hybridus hort.

Двукісточнік тростинний - Phalaris arundinacea

Ірис болотний - Iris pseudoacorus.

Ірис Кемпфера - Iris Kaempferi

Ірис сибірський - Iris Sibirica

Калюжниця болотна - Caltha palustris f.pleno

Камиш Табернемонтана - Scripus tabernaemontani var. zebrina

Лобелія блискуча, або вогняна - Lobelia fulgens

Лобелія синя - Lobelia siphilitica

Маннік великий (М. водний) - G. Maxima Variegata

М'ята водна - Mentha aquatica

Осока- Carex

пухівка -Eryophyllum

Ситник мечолистий - Juncus ensifolius

Стрілиця звичайний - Sagittaria sagittifolia

Сусак - Butomus umbellatus

Хауттюйнія сердцевидная - Houttuynia cordata Variegata

Частуха подорожниковая - Alisma plantago-aquatica

Для пожвавлення ставків я використовую місцеві рослини (кушир, стрілолист, сусак, невеликі осоки, частуху подорожникова, вахту трилистий, ситник). Дещо зростає в контейнерах, дещо - вільно. Звичайно, більшість рослин доводиться регулярно прополювати, ділити і викидати надлишки, але це єдина турбота про них. Для боротьби з надлишком органіки добре підселити в ставок на мілководді образки болотні (водяну каллу) - це рослина досить декоративно, в той же час ненажерливе, а надлишки його "зелені" легко виловити і відправити в компост.

Для боротьби з надлишком органіки добре підселити в ставок на мілководді образки болотні (водяну каллу) - це рослина досить декоративно, в той же час ненажерливе, а надлишки його зелені легко виловити і відправити в компост

Тільки не приносите в свій ставок ряску, Елоді і їжачоголівник! Два перших рослини заполоняють все і важко видаляються, а у їжачоголівника дуже гострі кінчики кореневищ (як у пирію), вони здатні проткнути плівку. Недолюблюю я і німфейнік - він дуже симпатичний і листям, і квітками, але сильно конкурує з сортовими нимфеями, лізе до них у горщики, а вилучити його складно - листя у німфейніка і сортових німфей дуже схожі. Про очерет, очерет і тим більше рогіз вже й не кажу - це великі агресивні рослини, які не дуже підходять для невеликих ставків. Краще замінити їх сортовим ірисом болотних або іншими вологолюбними ірисами (сибірським, гладким, різнобарвним і т.п.). Їх висаджують так, щоб верхня частина контейнера була практично врівень з поверхнею води.

Риба в нашому ставку. Розведення рибок!

У мене в ставку живуть і успішно зимують дикі карасики та уклейки. На літо випускаємо золотих рибок (породи комета) і дрібних коропів коі, але досвід їх перезимівлі в такому маленькому об'ємі і на невеликий, в общем-то, глибині частіше виявляється невдалим, тому доводиться переводити їх на зиму в акваріум.

Оскільки відомо, що риби взимку більше страждають не від морозу, а від нестачі кисню і через надлишок гнильних газів, ми по-різному намагалися вентилювати ставок в зимові місяці. У будь-якому випадку, почати слід з максимально ретельного прибирання рослинних залишків восени - зрізати і прибрати відмирають листя німфей, виловити опале листя, відправити в компост зайві саджанці.

Зараз у продажу чимало всяких пристосувань для зимівлі рибок у ставку. Першою ми випробували "грілку для ополонці" польського виробництва (по крайней мере, так стверджувалося).

Ця конструкція нам не сподобалася. По-перше, її потужність 300 Вт - це накладно при роботі "грілки" всю зиму. До того ж не дуже безпечно залишати таку потужність без нагляду - довелося робити окремий вихід електрики з пристроєм захисного відключення. Цей захід виявилася не марною - посеред зими в приладі розгерметизувався нагрівальний елемент і сталося коротке замикання. Загалом, недешевий пристрій закінчило своє життя на смітнику ...

Тому вже третій рік ми використовуємо компресор, що нагнітає повітря під лід. Знаємо, що так роблять багато професійних розвідники риби.

Знаємо, що так роблять багато професійних розвідники риби

До речі, у знайомих таким же чином, але в ставку більшого обсягу і глибини щорічно прекрасно зимують не тільки карасики, але і золоті рибки. Бульбашки повітря перемішують воду, а також не дають розвиватися процесам анаеробного (безповітряного) гниття з виділенням сірководню та інших отруйних для мешканців ставка газів. Потужність компресора всього 20 Вт - це набагато краще в сенсі і електробезпеки, і витрат. Звичайно, це не простий акваріумний компресор, а модель, призначена для вулиці і здатна працювати при негативних температурах. Компресор встановлений в пінопластовому ящику, а шланг для подачі повітря утеплений сантехнічної трубкою це допомагає злегка підігрівати повітря перед подачею. Звичайно, ящик додатково ретельно укритий від опадів. Хочу, однак, застерегти від використання компресора власників зовсім маленьких і дрібних ставків перемішування води і нагнітання холодного повітря здатне заморозити воду до самого дна. Зате ставки, влаштовані нижче глибини промерзання, використовують тепло землі. При невеликих морозах над місцем, де піднімаються бульбашки, тримається відкрита вода, потім лід намерзає "куполом", але повітря продовжує виходити.

Навесні ставок з включеним компресором відтає набагато швидше, і регулярно перемішувана вода прогрівається краще. Ми тримаємо компресор включеним до початку травня. У перший рік вимкнули відразу після сходження криги, і це обернулося неприємностями успішно перезимували золоті рибки, ще сонні і мляві в холодній воді, вийшли на краще прогрівається мілководді, де були швидко виловлені воронами.

Словом, розведення рибок у ставку - це ціла наука. Але якщо не хочеться заглиблюватися в її тонкощі, просто запустіть в ставок пару карасиків або бичків-ротанов. Швидше за все, вони успішно приживуться, хоча на очі будуть показуватися не часто. Зате комарів ваш ставок "виробляти" вже точно не буде.

Е.КОЖІНА

Зміст ставку і догляд за ним!

Утримувати плівкові і пластикові ставки нескладно. Воду на зиму не зливаємо. За винятком рідкісних випадків, коли чистимо водойму (робимо це навіть не щороку). Я прихильник природності і не тікаю терміново відкачувати воду, коли навесні вона раптом позеленіє. За краще почекати 1-2 тижні до встановлення біологічної рівноваги (відкачка води запускає процес заново - водорості все одно розмножаться, але тільки пізніше). На жаль, зростання водоростей сильно сприяють рибки основні постачальники "добрива". Але вони ж по весні і швидко знищують з'явилася тину.

Сильно зменшити масштаби "весняного лиха" допомагає ретельна осіння прибирання рослинних залишків (деякі затягують ставок дрібною сіткою, щоб в нього потрапляло менше опалого листя, а також не лізли зимувати жаби, які в невеликих ставках частіше гинуть, ніж виживають). В принципі, є і спеціальні засоби для боротьби з нитчастих водоростями. Також відмічено, що сильніше зеленіють ставки на повному сонце - вода в них прогрівається швидше, і водорості отримують фору за часом. Ну і звичайно, необхідно заселяти ставки "ненажерливими" рослинами швидко переробними розчинені живильні речовини і затінюють своїм листям воду: водорості їм не конкуренти.

Ну і звичайно, необхідно заселяти ставки ненажерливими рослинами швидко переробними розчинені живильні речовини і затінюють своїм листям воду: водорості їм не конкуренти

Професіонали і просунуті квітникарі-аматори також споруджують складні системи біологічних фільтрів: наприклад, прокачують воду через "біоплато" - канавку з висадженими рослинами, активними споживачами органіки (типу ірису жовтого). Звичайно, чистити таку канавку простіше, ніж ставок, але до системи додасться насос. Хоча якщо хто мріє про водоспаді - це можна завжди поєднати!

Виникли труднощі з написанням дисертації? Абсолютно немає часу закінчити розпочату дисертацію? Або підтискають терміни і закінчується аспірантура! Вам на допомогу прийде Банк готових дисертацій. Для аспірантів і здобувачів, для Вас написання кандидатських і докторських дисертацій під ключ . З Вами укладуть договір на написання дисертацій з поетапною оплатою. Приймаються замовлення дисертацій по будь-якій тематиці: з найактуальніших питань психології, педагогіки, політології, права, філософії, менеджменту, фінансів і кредиту, маркетингу, митної справи і в усіх напрямках сучасної науки. Тут же Ви зможете знайти нормативні документи про порядок вступу до аспірантури, здачі іспитів і захисту дисертації. Також професійно Вам зможуть доопрацювати розпочату кандидатську дисертацію або відкоригують текст докторської дисертації, що забезпечить Вам успішний захист. Надається будь-яка допомога в написанні дисертації, підбір актуальних і сучасних тем дисертацій. Приймаються замовлення на написання наукових статей.
Виникли питання? Дзвоніть за телефонами щодня. Тут завжди Вам раді допомогти в написанні дисертації та досягненні наукового ступеня.

Хто не мріє про це?
Виникли труднощі з написанням дисертації?
Абсолютно немає часу закінчити розпочату дисертацію?
Виникли питання?
Реклама

Реклама
Новости
Реклама
Реклама