- радимо використовувати водостоки нашого виробництва.
- Всі наведені нижче розрахунки і рекомендації є приблизними.
- В кожному окремому випадку ми рекомендуємо проконсультуватися з фахівцями.
- Якщо проект передбачає монтаж ринв.
- Визначити горизонтальність країв даху, для подальшого обліку кількості воронок і ухилу жолоба дивіться Рис. 1 (1)
- Визначити місця установки водостічних воронок (Або жолобів з патрубком) дивіться Рис. 1 (2) Уточнення: довжина жолоба L з ухилом в одну сторону не повинна перевищувати 8 метрів дивіться Рис. 1 (3)
- Розмістити місця кріплення крайніх кронштейнів для ринв, при необхідності загнути і закріпити їх дивіться Рис. 1 (4.1) і Рис. 1 (4.2)
- Відстань А min = 80 мм, Б max = 160 мм. Натягнути між крайніми кронштейнами для ринв шнур, Рис 1 (4.1) і 1 (4.2), через центр дна кронштейна, Рис. 2
- За рівнем шнура розмітити місця кріплення кронштейнів, Рис. 1 (4), загнути і закріпити їх. Уточнення: рекомендована відстань між кронштейнами для жолоба зовнішнього водостоку не повинно перевищувати 700 мм, дивіться Рис. 1. Зазвичай відстань роблять від 500 мм. до 700 мм. в залежності від діаметра водостічної системи за принципом чим більше діаметр тим менше відстань. Кронштейн загинається в такий спосіб, щоб при кріпленні центр його дна збігався з натягнутим шнуром, а кінець щільно прилягав до обрешітки, дивіться Рис. 2 і Рис. 3.
- монтуємо воронку жолоба (Жолоб з патрубком), дивіться рис. 1 (2). Воронка жолоба кріпиться двома кронштейнами, дивіться Рис. 1 (4.2) і 1 (4.3), відстань між якими має становити 200 мм.
- Здійснюємо монтаж необхідної кількості ринв, закріпивши їх в спеціальному фіксаторі з одного боку і надійно затискаємо пелюстками з іншого, дивіться Рис. 3 (5). Уточнення: водостічні жолоби з'єднуються методом заходу один в одного по напрямних на глибину 100 мм. З'єднувач ринв в даному випадку не потрібно.
- Закріпити верхній хомут (кронштейн) для труби, рис. 4 (4). Просвердлити отвір d = 11 мм і вбити штир хомута (кронштейна) для водостічної труби в стіну. Примітка: рекомендована відстань від кронштейна до стіни має становити 50 мм, рис. 6 (b).
- На верхньому хомуті (кронштейні) закріпити схил.
- По схилу виставити інші кронштейни. Примітка: відстань між кронштейнами. Рис.4 (с), не повинно перевищувати 1150 мм.
- У разі необхідності (якщо відстань більше 400 мм) визначити довжину проміжної частини труби, рис. 4 (1) При розрахунку враховуйте відстань (d), рис. 4 (4) і кут відхилення коліна 60 ° Примітка: визначаючи довжину проміжної частини, необхідно додати припуск 200 мм для з'єднання труби з колінами, рис. 4 (1).
- Зібрати ділянку з двох колін і проміжної частини труби.
- Одягти його на воронку і вставити в верхній кронштейн.
- Провести монтаж прямих ділянок водостічної труби, вставляючи їх послідовно у напрямку потоку води.
- Встановити нижнє коліно, рис. 4 (5). Примітка: стик нижнього коліна з трубою повинен кріпити кронштейн, рис. 4 (6).
На першому етапі після прийняття рішення про монтаж водостічної системи необхідно розрахувати кількість водостічних стояків в залежності від площі покрівлі будівлі. водостічні труби діаметром 100 мм забезпечують відведення води з площі покрівлі до 70 квадратах метрів, а водостічні труби діаметром 140 мм. з площі даху до 90-100 квадратних метрів. Відстань між водостічними стояками рекомендується дотримуватися не більше 16 метрів. Водостічні системи в залежності від конструкції будівлі можна монтувати з використання ринв або без них.
Монтаж водостічних труб.
Для початку монтажу необхідно визначити точку кріплення верхнього хомута (кронштейна) для водостічної труби, рис. 4 (1), враховуючи кут коліна 60 ° та ширину карниза (а). Примітка: точка кріплення верхнього кронштейна повинна знаходиться на рівні стику коліна, рис. 4 (2), з трубою, рис 4 (3).
Пропонуємо так само ознайомиться з іншими статтями які допоможуть Вам зробити правильний вибір: