- Вирощування і продаж зелені. Домашній бізнес в теплиці. Зелень є невід'ємною частиною раціону харчування...
- Який потрібен стартовий капітал?
- Сорти зелені і технології вирощування
- Ринок збуту
- Вирощування і продаж зелені. Домашній бізнес в теплиці.
- оцінюємо перспективи
- Який потрібен стартовий капітал?
- Сорти зелені і технології вирощування
- Ринки збуту
- Вирощування і продаж зелені. Домашній бізнес в теплиці.
- оцінюємо перспективи
- Який потрібен стартовий капітал?
- Сорти зелені і технології вирощування
- Ринки збуту
Вирощування і продаж зелені. Домашній бізнес в теплиці.
Зелень є невід'ємною частиною раціону харчування здорової людини. У зв'язку зростаючим трендом на здоровий спосіб життя серед молоді такий вид продукту досить затребуваний на ринку. Ми використовуємо зелень для приготування багатьох страв: салатів, супів, гарнірів, закусок і іншого. Виходячи з цього, середньостатистичний клієнт продуктових магазинів щодня купує зелень для готування.
Варто відзначити, що якщо ви плануєте розпочати бізнес з вирощування зелені, тоді вам потрібно розуміти що він також сезонний. Найбільший попит на цю продукцію спостерігається в квітні - травні, а також в серпні - вересні. Це періоди, коли бабусі з ринку або ще не виростили врожай або вже все розпродали. Саме в цей період спостерігається найбільша націнка на зелень і досягає $ 2 за 1 кг продукції. У звичайний сезон ціна становить $ 0.8 - $ 0.9 за 1 кг.
З огляду на найбільш прибуткові періоди вам потрібно спочатку орієнтувати ваш бізнес по вирощуванню зелені саме в форматі теплиці. Так здійснивши посадку на початку березня, вже в квітні ви зможете зібрати перший урожай. До того ж в тепличних умовах ви сам контролюєте температуру, вологість землі, тип добрива, що дозволяє отримувати більш високий результат по урожаю, ніж ви б висаджували все у відкритому грунті. Фактично, при правильному підході до обладнання теплиць з боку опалення. Вентиляції та освітлення можна отримувати врожай цілий рік і навіть взимку, але вкладення для побудови такого розсадника потрібні вже більш серйозні і не кожному підприємцю вони по кишені.
Зміст статті
Для того щоб стартувати домашній бізнес в цьому напрямку вам потрібно або мати в наявності свою ділянку землі, або задуматися про його покупку. Для «промацування ніші» можна і орендувати дачний ділянку, після чого вже робити висновки про доцільність інвестицій в цей напрямок. Для вирощування зелені на продаж вам на старті потрібно буде як мінімум 15 - 20 сотих землі. Таким чином, на них ви зможете розташувати тепличні комплекси і вирощувати продукцію вже в промислових масштабах.
Друге - це сама теплиця, в якій можна було б підтримувати необхідний мікроклімат.
На старті багато хто вибирає бюджетні варіанти теплиць, після чого їх вдосконалюють. Каркас такої конструкції зазвичай виконують або з металу, або з дерева. В якості стінового і покрівельного матеріалу використовують спеціальну щільну плівку. Зазвичай в кілька шарів, або ж полікарбонат. Теплиці під зелень обладнають крапельним поливом, землю удобрюють органічними добавками, а також встановлюють систему вентиляції, освітлення та опалення. Всі ці конструктивні елементи допомагають підтримувати правильні умови для отримання максимального врожаю зелені з мінімальної площі.
Крім вирощування зелені ви можете побудувати бізнес на продажу насіння рослин. Як правильно вибудувати навшпиньки продажів, де брати клієнтів і продукцію, все це ви можете почитати в нашій статті - http://biznes-club.com/biznes-idei/prodazha-semyan-tsvetov-priby-l-no-i-prosto.html .
оцінюємо перспективи
Для прогнозування майбутнього прибутку можна вибрати одну з культур, наприклад зелену цибулю. Середня врожайність цієї рослини в тепличних умовах становить 1,5 до 3,5 кг з 1 кв.м. площі. Дозріває лук протягом 30 днів. Роздрібний цінник, враховуючи весь сезон продажів близько $ 0.9 за 150 грам продукції. Таким чином, можна прикинути, що з 1 кг вирощеного лука можна отримати $ 5. Якщо говорити про прибуток з 1 кв.м. площі теплиці, то вона складе близько $ 7.5 з 1 кв.м. З огляду на, що більшість підприємців-початківців споруджують теплиці під зелень в два яруси, для збільшення заробітку, то дохід з 1кв.м. спалить складати $ 15.
Тепер давайте прикинемо, скільки можна заробити, використовуючи під цю бізнес ідею теплицю площею 150 кв.м. З огляду на двоярусну систему стелажів, загальна площа посадки при цьому складе близько 300 кв.м. Помноживши на прибуток з 1 кв.м. отримуємо суму - $ 2250. Витрати складуть 50% від цієї суми. Таким чином, ви можете розраховувати на прибуток в $ 1100. Це розрахунки наведені при ідеальних умовах вирощування і роздрібної торгівлі зеленню на ринку. Але новачкам складно буде реалізувати такий обсяг продукції в роздрібному форматі, тому вони, швидше за все, будуть продавати зелень по оптових цінах для скупників, а це знизить чистий прибуток до $ 750 - $ 800. І ще один фактор, який серйозно може вплинути на прибуток - це не врожайність. В такому випадку можна відняти ще $ 150 - $ 200. В кінцевому підсумку у вас вийти заробити близько $ 550 - $ 600 з теплиці площею 150 кв.м. з урахуванням продажу продукції для оптових скупників.
Шукаєте вигідний бізнес в сфері вирощування фруктів і овочів? Можемо порадити зайнятися вирощуванням полуниці різних сортів . У своїй статті ми постаралися охопити найбільш важливі аспекти, сподіваємося вам ця інформація буде корисною.
Який потрібен стартовий капітал?
Про рівень вкладень в цей бізнес важко судити, оскільки в кожному окремому випадку вони будуть різними. Все буде залежати, чи будете ви купувати землю, споруджувати теплицю своїми руками або ж купите готовий варіант конструкції і т.д.
Ми вкажемо основні статті витрат, для того щоб ви могли опрацювати бізнес план підприємства з вирощування та продажу зелені в теплиці.
- Земельна ділянка. Вам потрібно розглядати варіанти за містом, щоб знизити стартові вкладення, найкраще, якщо у вас вже є дача, в іншому випадку на цю статтю витрат потрібно буде від $ 8000 і вище в залежності від регіону проживання та наявності будь-яких будівель на ділянці.
- Теплиця. Тут теж можна заощадити. Знайти проект теплиці, купити всі необхідні будівельні матеріали і спорудити її самостійно. Це зажадає мінімальний бюджет, але займе багато часу і сил. Другий варіант - це покупка готового рішення. Так теплиця розміром 150 кв.м. обійдеться вам від $ 1100 і вище в залежності від комплектації.
- Оформлення документів. В середньому близько $ 150.
- Додаткові витрати: купівля землі, добрив, посадкового матеріалу, підключення комунікацій та інше.
Сорти зелені і технології вирощування
Серед найбільш ходових видів зелені можна виділити:
- кріп
- петрушка
- салат
- кінза
- цибуля
- редис
- щавель та інші.
Важливо формуючи сегментацію теплиці розділити її на різні частини, і вирощувати всього потроху. Це не тільки дозволить зменшити ризики через не врожайності одного типу рослин, а й істотно розширить асортимент реалізовувати продукцію. Звичайно ж, в майбутньому ви зможете виділити найбільш ходові товарні групи і робити акцент саме на них.
Давайте розглянемо, які ж потрібні умови для правильного вирощування різної зелені на продаж.
Кріп і петрушка є найбільш популярною зеленню, їх використовують як для приготування салатів, так і для приготування супів і борщів. Намагайтеся вирощувати різні сорти цих рослин, для того щоб можна було розширити ваш асортимент. В середньому, як кріп, так і петрушка дозрівають протягом 60 - 70 днів. У холодну пору року для їх вирощування, в теплиці варто підтримувати температуру 15 - 18 градусів і повноцінний режим освітлення.
Кріп, наприклад, висаджують на відстані до 30 см одна від одної за допомогою насіння, при цьому кількість насіння не повинно перевищувати 20 - 30 шт. на 1кв.м. площі. Така посадка допомагає рослині швидко рости при цьому, не заважаючи один одному розвиватися. На практиці, можна отримувати до 2-х кілограм готової продукції з 1кв.м. посівної площі.
Тепер поговоримо про салаті. Найбільш відповідний тип поливу для салату - це саме крапельний варіант реалізації системи, оскільки ця рослина не дуже сприймає потрапляння води на його листя. Середня температура, яку потрібно підтримувати близько 19 - 20 градусів.
Ще одним не менш популярним видом зелені є цибуля. Його можна вирощувати як в теплиці, так і в сараї або ж в коморі. Народні умільці придумують десятки способів вирощування цибулі в домашніх умовах. Ви можете відвідати їх сайти і можливо підберете для себе найбільш підходящий варіант. Це варіанти і застосування тирси, приміщення коренів в воду (для цього існують цілі готові комплекси) та інші.
Інші рослини, такі як редис і щавель НЕ Яка ж популярні, але все ж можуть відмінно доповнити ваш асортимент. Вони не вибагливі до умов вирощування і тому під них часто виділяють невеликі посівні площі.
Ринок збуту
Жодна бізнес ідея не реалізується без налагодження ринків збуту виробленої вами продукції.
Існує кілька напрямків:
- роздрібний продаж на ринках вашого міста.
- здача продукції в торговельні мережі та продуктові магазини.
- оптовий продаж скупникам.
- збут продукції в кафе, ресторани та інші заклади громадського харчування.
Цікавий факт. Багато покупців в цій ніші більше довіряють «бабусям з ринку», ніж великим торговельним мережам. Причина банальна, у бабусь воно домашнє, а відповідно і корисніше. Тому споруджуючи роздрібну торгову точку на ринку потрібно робити акцент на екологічності і корисності продукту.
Висновки. Продаж зелені, як бізнес підходить як для великих міст, так і для провінційних, бо зараз молоді люди дотримуються позиції, що простіше купити готове, ніж витрачати час і сили на вирощування зелені самостійно десь на дачі. Плюс не у кожного є власна ділянка. Виходячи з цього, і виграють підприємці, які займаються "зеленим" бізнесом.
Для того щоб розрахувати прибуток від такого бізнесу варто довідатися про ціни на насіння і ціну реалізації готового продукту, плюс порахувати витрати на підтримання мікроклімату в теплиці. Але тут можна сказати з упевненістю, ви точно будете в плюсі.
Якщо підвести підсумок, то можна відзначити, що вирощування зелені - це зовсім не легкий бізнес, який вимагає часу і сил, але якщо ви захоплені цим напрямком діяльності, тоді чому б не скористатися цією можливістю і отримувати хоч і не великий, але стабільний заробіток.
Вирощування і продаж зелені. Домашній бізнес в теплиці.
Зелень є невід'ємною частиною раціону харчування здорової людини. У зв'язку зростаючим трендом на здоровий спосіб життя серед молоді такий вид продукту досить затребуваний на ринку. Ми використовуємо зелень для приготування багатьох страв: салатів, супів, гарнірів, закусок і іншого. Виходячи з цього, середньостатистичний клієнт продуктових магазинів щодня купує зелень для готування.
Варто відзначити, що якщо ви плануєте розпочати бізнес з вирощування зелені, тоді вам потрібно розуміти що він також сезонний. Найбільший попит на цю продукцію спостерігається в квітні - травні, а також в серпні - вересні. Це періоди, коли бабусі з ринку або ще не виростили врожай або вже все розпродали. Саме в цей період спостерігається найбільша націнка на зелень і досягає $ 2 за 1 кг продукції. У звичайний сезон ціна становить $ 0.8 - $ 0.9 за 1 кг.
З огляду на найбільш прибуткові періоди вам потрібно спочатку орієнтувати ваш бізнес по вирощуванню зелені саме в форматі теплиці. Так здійснивши посадку на початку березня, вже в квітні ви зможете зібрати перший урожай. До того ж в тепличних умовах ви сам контролюєте температуру, вологість землі, тип добрива, що дозволяє отримувати більш високий результат по урожаю, ніж ви б висаджували все у відкритому грунті. Фактично, при правильному підході до обладнання теплиць з боку опалення. Вентиляції та освітлення можна отримувати врожай цілий рік і навіть взимку, але вкладення для побудови такого розсадника потрібні вже більш серйозні і не кожному підприємцю вони по кишені.
Зміст статті
Для того щоб стартувати домашній бізнес в цьому напрямку вам потрібно або мати в наявності свою ділянку землі, або задуматися про його покупку. Для «промацування ніші» можна і орендувати дачний ділянку, після чого вже робити висновки про доцільність інвестицій в цей напрямок. Для вирощування зелені на продаж вам на старті потрібно буде як мінімум 15 - 20 сотих землі. Таким чином, на них ви зможете розташувати тепличні комплекси і вирощувати продукцію вже в промислових масштабах.
Друге - це сама теплиця, в якій можна було б підтримувати необхідний мікроклімат.
На старті багато хто вибирає бюджетні варіанти теплиць, після чого їх вдосконалюють. Каркас такої конструкції зазвичай виконують або з металу, або з дерева. В якості стінового і покрівельного матеріалу використовують спеціальну щільну плівку. Зазвичай в кілька шарів, або ж полікарбонат. Теплиці під зелень обладнають крапельним поливом, землю удобрюють органічними добавками, а також встановлюють систему вентиляції, освітлення та опалення. Всі ці конструктивні елементи допомагають підтримувати правильні умови для отримання максимального врожаю зелені з мінімальної площі.
Крім вирощування зелені ви можете побудувати бізнес на продажу насіння рослин. Як правильно вибудувати навшпиньки продажів, де брати клієнтів і продукцію, все це ви можете почитати в нашій статті - http://biznes-club.com/biznes-idei/prodazha-semyan-tsvetov-priby-l-no-i-prosto.html .
оцінюємо перспективи
Для прогнозування майбутнього прибутку можна вибрати одну з культур, наприклад зелену цибулю. Середня врожайність цієї рослини в тепличних умовах становить 1,5 до 3,5 кг з 1 кв.м. площі. Дозріває лук протягом 30 днів. Роздрібний цінник, враховуючи весь сезон продажів близько $ 0.9 за 150 грам продукції. Таким чином, можна прикинути, що з 1 кг вирощеного лука можна отримати $ 5. Якщо говорити про прибуток з 1 кв.м. площі теплиці, то вона складе близько $ 7.5 з 1 кв.м. З огляду на, що більшість підприємців-початківців споруджують теплиці під зелень в два яруси, для збільшення заробітку, то дохід з 1кв.м. спалить складати $ 15.
Тепер давайте прикинемо, скільки можна заробити, використовуючи під цю бізнес ідею теплицю площею 150 кв.м. З огляду на двоярусну систему стелажів, загальна площа посадки при цьому складе близько 300 кв.м. Помноживши на прибуток з 1 кв.м. отримуємо суму - $ 2250. Витрати складуть 50% від цієї суми. Таким чином, ви можете розраховувати на прибуток в $ 1100. Це розрахунки наведені при ідеальних умовах вирощування і роздрібної торгівлі зеленню на ринку. Але новачкам складно буде реалізувати такий обсяг продукції в роздрібному форматі, тому вони, швидше за все, будуть продавати зелень по оптових цінах для скупників, а це знизить чистий прибуток до $ 750 - $ 800. І ще один фактор, який серйозно може вплинути на прибуток - це не врожайність. В такому випадку можна відняти ще $ 150 - $ 200. В кінцевому підсумку у вас вийти заробити близько $ 550 - $ 600 з теплиці площею 150 кв.м. з урахуванням продажу продукції для оптових скупників.
Шукаєте вигідний бізнес в сфері вирощування фруктів і овочів? Можемо порадити зайнятися вирощуванням полуниці різних сортів . У своїй статті ми постаралися охопити найбільш важливі аспекти, сподіваємося вам ця інформація буде корисною.
Який потрібен стартовий капітал?
Про рівень вкладень в цей бізнес важко судити, оскільки в кожному окремому випадку вони будуть різними. Все буде залежати, чи будете ви купувати землю, споруджувати теплицю своїми руками або ж купите готовий варіант конструкції і т.д.
Ми вкажемо основні статті витрат, для того щоб ви могли опрацювати бізнес план підприємства з вирощування та продажу зелені в теплиці.
- Земельна ділянка. Вам потрібно розглядати варіанти за містом, щоб знизити стартові вкладення, найкраще, якщо у вас вже є дача, в іншому випадку на цю статтю витрат потрібно буде від $ 8000 і вище в залежності від регіону проживання та наявності будь-яких будівель на ділянці.
- Теплиця. Тут теж можна заощадити. Знайти проект теплиці, купити всі необхідні будівельні матеріали і спорудити її самостійно. Це зажадає мінімальний бюджет, але займе багато часу і сил. Другий варіант - це покупка готового рішення. Так теплиця розміром 150 кв.м. обійдеться вам від $ 1100 і вище в залежності від комплектації.
- Оформлення документів. В середньому близько $ 150.
- Додаткові витрати: купівля землі, добрив, посадкового матеріалу, підключення комунікацій та інше.
Сорти зелені і технології вирощування
Серед найбільш ходових видів зелені можна виділити:
- кріп
- петрушка
- салат
- кінза
- цибуля
- редис
- щавель та інші.
Важливо формуючи сегментацію теплиці розділити її на різні частини, і вирощувати всього потроху. Це не тільки дозволить зменшити ризики через не врожайності одного типу рослин, а й істотно розширить асортимент реалізовувати продукцію. Звичайно ж, в майбутньому ви зможете виділити найбільш ходові товарні групи і робити акцент саме на них.
Давайте розглянемо, які ж потрібні умови для правильного вирощування різної зелені на продаж.
Кріп і петрушка є найбільш популярною зеленню, їх використовують як для приготування салатів, так і для приготування супів і борщів. Намагайтеся вирощувати різні сорти цих рослин, для того щоб можна було розширити ваш асортимент. В середньому, як кріп, так і петрушка дозрівають протягом 60 - 70 днів. У холодну пору року для їх вирощування, в теплиці варто підтримувати температуру 15 - 18 градусів і повноцінний режим освітлення.
Кріп, наприклад, висаджують на відстані до 30 см одна від одної за допомогою насіння, при цьому кількість насіння не повинно перевищувати 20 - 30 шт. на 1кв.м. площі. Така посадка допомагає рослині швидко рости при цьому, не заважаючи один одному розвиватися. На практиці, можна отримувати до 2-х кілограм готової продукції з 1кв.м. посівної площі.
Тепер поговоримо про салаті. Найбільш відповідний тип поливу для салату - це саме крапельний варіант реалізації системи, оскільки ця рослина не дуже сприймає потрапляння води на його листя. Середня температура, яку потрібно підтримувати близько 19 - 20 градусів.
Ще одним не менш популярним видом зелені є цибуля. Його можна вирощувати як в теплиці, так і в сараї або ж в коморі. Народні умільці придумують десятки способів вирощування цибулі в домашніх умовах. Ви можете відвідати їх сайти і можливо підберете для себе найбільш підходящий варіант. Це варіанти і застосування тирси, приміщення коренів в воду (для цього існують цілі готові комплекси) та інші.
Інші рослини, такі як редис і щавель НЕ Яка ж популярні, але все ж можуть відмінно доповнити ваш асортимент. Вони не вибагливі до умов вирощування і тому під них часто виділяють невеликі посівні площі.
Ринки збуту
Жодна бізнес ідея не реалізується без налагодження ринків збуту виробленої вами продукції.
Існує кілька напрямків:
- роздрібний продаж на ринках вашого міста.
- здача продукції в торговельні мережі та продуктові магазини.
- оптовий продаж скупникам.
- збут продукції в кафе, ресторани та інші заклади громадського харчування.
Цікавий факт. Багато покупців в цій ніші більше довіряють «бабусям з ринку», ніж великим торговельним мережам. Причина банальна, у бабусь воно домашнє, а відповідно і корисніше. Тому споруджуючи роздрібну торгову точку на ринку потрібно робити акцент на екологічності і корисності продукту.
Висновки. Продаж зелені, як бізнес підходить як для великих міст, так і для провінційних, бо зараз молоді люди дотримуються позиції, що простіше купити готове, ніж витрачати час і сили на вирощування зелені самостійно десь на дачі. Плюс не у кожного є власна ділянка. Виходячи з цього, і виграють підприємці, які займаються "зеленим" бізнесом.
Для того щоб розрахувати прибуток від такого бізнесу варто довідатися про ціни на насіння і ціну реалізації готового продукту, плюс порахувати витрати на підтримання мікроклімату в теплиці. Але тут можна сказати з упевненістю, ви точно будете в плюсі.
Якщо підвести підсумок, то можна відзначити, що вирощування зелені - це зовсім не легкий бізнес, який вимагає часу і сил, але якщо ви захоплені цим напрямком діяльності, тоді чому б не скористатися цією можливістю і отримувати хоч і не великий, але стабільний заробіток.
Вирощування і продаж зелені. Домашній бізнес в теплиці.
Зелень є невід'ємною частиною раціону харчування здорової людини. У зв'язку зростаючим трендом на здоровий спосіб життя серед молоді такий вид продукту досить затребуваний на ринку. Ми використовуємо зелень для приготування багатьох страв: салатів, супів, гарнірів, закусок і іншого. Виходячи з цього, середньостатистичний клієнт продуктових магазинів щодня купує зелень для готування.
Варто відзначити, що якщо ви плануєте розпочати бізнес з вирощування зелені, тоді вам потрібно розуміти що він також сезонний. Найбільший попит на цю продукцію спостерігається в квітні - травні, а також в серпні - вересні. Це періоди, коли бабусі з ринку або ще не виростили врожай або вже все розпродали. Саме в цей період спостерігається найбільша націнка на зелень і досягає $ 2 за 1 кг продукції. У звичайний сезон ціна становить $ 0.8 - $ 0.9 за 1 кг.
З огляду на найбільш прибуткові періоди вам потрібно спочатку орієнтувати ваш бізнес по вирощуванню зелені саме в форматі теплиці. Так здійснивши посадку на початку березня, вже в квітні ви зможете зібрати перший урожай. До того ж в тепличних умовах ви сам контролюєте температуру, вологість землі, тип добрива, що дозволяє отримувати більш високий результат по урожаю, ніж ви б висаджували все у відкритому грунті. Фактично, при правильному підході до обладнання теплиць з боку опалення. Вентиляції та освітлення можна отримувати врожай цілий рік і навіть взимку, але вкладення для побудови такого розсадника потрібні вже більш серйозні і не кожному підприємцю вони по кишені.
Зміст статті
Для того щоб стартувати домашній бізнес в цьому напрямку вам потрібно або мати в наявності свою ділянку землі, або задуматися про його покупку. Для «промацування ніші» можна і орендувати дачний ділянку, після чого вже робити висновки про доцільність інвестицій в цей напрямок. Для вирощування зелені на продаж вам на старті потрібно буде як мінімум 15 - 20 сотих землі. Таким чином, на них ви зможете розташувати тепличні комплекси і вирощувати продукцію вже в промислових масштабах.
Друге - це сама теплиця, в якій можна було б підтримувати необхідний мікроклімат.
На старті багато хто вибирає бюджетні варіанти теплиць, після чого їх вдосконалюють. Каркас такої конструкції зазвичай виконують або з металу, або з дерева. В якості стінового і покрівельного матеріалу використовують спеціальну щільну плівку. Зазвичай в кілька шарів, або ж полікарбонат. Теплиці під зелень обладнають крапельним поливом, землю удобрюють органічними добавками, а також встановлюють систему вентиляції, освітлення та опалення. Всі ці конструктивні елементи допомагають підтримувати правильні умови для отримання максимального врожаю зелені з мінімальної площі.
Крім вирощування зелені ви можете побудувати бізнес на продажу насіння рослин. Як правильно вибудувати навшпиньки продажів, де брати клієнтів і продукцію, все це ви можете почитати в нашій статті - http://biznes-club.com/biznes-idei/prodazha-semyan-tsvetov-priby-l-no-i-prosto.html .
оцінюємо перспективи
Для прогнозування майбутнього прибутку можна вибрати одну з культур, наприклад зелену цибулю. Середня врожайність цієї рослини в тепличних умовах становить 1,5 до 3,5 кг з 1 кв.м. площі. Дозріває лук протягом 30 днів. Роздрібний цінник, враховуючи весь сезон продажів близько $ 0.9 за 150 грам продукції. Таким чином, можна прикинути, що з 1 кг вирощеного лука можна отримати $ 5. Якщо говорити про прибуток з 1 кв.м. площі теплиці, то вона складе близько $ 7.5 з 1 кв.м. З огляду на, що більшість підприємців-початківців споруджують теплиці під зелень в два яруси, для збільшення заробітку, то дохід з 1кв.м. спалить складати $ 15.
Тепер давайте прикинемо, скільки можна заробити, використовуючи під цю бізнес ідею теплицю площею 150 кв.м. З огляду на двоярусну систему стелажів, загальна площа посадки при цьому складе близько 300 кв.м. Помноживши на прибуток з 1 кв.м. отримуємо суму - $ 2250. Витрати складуть 50% від цієї суми. Таким чином, ви можете розраховувати на прибуток в $ 1100. Це розрахунки наведені при ідеальних умовах вирощування і роздрібної торгівлі зеленню на ринку. Але новачкам складно буде реалізувати такий обсяг продукції в роздрібному форматі, тому вони, швидше за все, будуть продавати зелень по оптових цінах для скупників, а це знизить чистий прибуток до $ 750 - $ 800. І ще один фактор, який серйозно може вплинути на прибуток - це не врожайність. В такому випадку можна відняти ще $ 150 - $ 200. В кінцевому підсумку у вас вийти заробити близько $ 550 - $ 600 з теплиці площею 150 кв.м. з урахуванням продажу продукції для оптових скупників.
Шукаєте вигідний бізнес в сфері вирощування фруктів і овочів? Можемо порадити зайнятися вирощуванням полуниці різних сортів . У своїй статті ми постаралися охопити найбільш важливі аспекти, сподіваємося вам ця інформація буде корисною.
Який потрібен стартовий капітал?
Про рівень вкладень в цей бізнес важко судити, оскільки в кожному окремому випадку вони будуть різними. Все буде залежати, чи будете ви купувати землю, споруджувати теплицю своїми руками або ж купите готовий варіант конструкції і т.д.
Ми вкажемо основні статті витрат, для того щоб ви могли опрацювати бізнес план підприємства з вирощування та продажу зелені в теплиці.
- Земельна ділянка. Вам потрібно розглядати варіанти за містом, щоб знизити стартові вкладення, найкраще, якщо у вас вже є дача, в іншому випадку на цю статтю витрат потрібно буде від $ 8000 і вище в залежності від регіону проживання та наявності будь-яких будівель на ділянці.
- Теплиця. Тут теж можна заощадити. Знайти проект теплиці, купити всі необхідні будівельні матеріали і спорудити її самостійно. Це зажадає мінімальний бюджет, але займе багато часу і сил. Другий варіант - це покупка готового рішення. Так теплиця розміром 150 кв.м. обійдеться вам від $ 1100 і вище в залежності від комплектації.
- Оформлення документів. В середньому близько $ 150.
- Додаткові витрати: купівля землі, добрив, посадкового матеріалу, підключення комунікацій та інше.
Сорти зелені і технології вирощування
Серед найбільш ходових видів зелені можна виділити:
- кріп
- петрушка
- салат
- кінза
- цибуля
- редис
- щавель та інші.
Важливо формуючи сегментацію теплиці розділити її на різні частини, і вирощувати всього потроху. Це не тільки дозволить зменшити ризики через не врожайності одного типу рослин, а й істотно розширить асортимент реалізовувати продукцію. Звичайно ж, в майбутньому ви зможете виділити найбільш ходові товарні групи і робити акцент саме на них.
Давайте розглянемо, які ж потрібні умови для правильного вирощування різної зелені на продаж.
Кріп і петрушка є найбільш популярною зеленню, їх використовують як для приготування салатів, так і для приготування супів і борщів. Намагайтеся вирощувати різні сорти цих рослин, для того щоб можна було розширити ваш асортимент. В середньому, як кріп, так і петрушка дозрівають протягом 60 - 70 днів. У холодну пору року для їх вирощування, в теплиці варто підтримувати температуру 15 - 18 градусів і повноцінний режим освітлення.
Кріп, наприклад, висаджують на відстані до 30 см одна від одної за допомогою насіння, при цьому кількість насіння не повинно перевищувати 20 - 30 шт. на 1кв.м. площі. Така посадка допомагає рослині швидко рости при цьому, не заважаючи один одному розвиватися. На практиці, можна отримувати до 2-х кілограм готової продукції з 1кв.м. посівної площі.
Тепер поговоримо про салаті. Найбільш відповідний тип поливу для салату - це саме крапельний варіант реалізації системи, оскільки ця рослина не дуже сприймає потрапляння води на його листя. Середня температура, яку потрібно підтримувати близько 19 - 20 градусів.
Ще одним не менш популярним видом зелені є цибуля. Його можна вирощувати як в теплиці, так і в сараї або ж в коморі. Народні умільці придумують десятки способів вирощування цибулі в домашніх умовах. Ви можете відвідати їх сайти і можливо підберете для себе найбільш підходящий варіант. Це варіанти і застосування тирси, приміщення коренів в воду (для цього існують цілі готові комплекси) та інші.
Інші рослини, такі як редис і щавель НЕ Яка ж популярні, але все ж можуть відмінно доповнити ваш асортимент. Вони не вибагливі до умов вирощування і тому під них часто виділяють невеликі посівні площі.
Ринки збуту
Жодна бізнес ідея не реалізується без налагодження ринків збуту виробленої вами продукції.
Існує кілька напрямків:
- роздрібний продаж на ринках вашого міста.
- здача продукції в торговельні мережі та продуктові магазини.
- оптовий продаж скупникам.
- збут продукції в кафе, ресторани та інші заклади громадського харчування.
Цікавий факт. Багато покупців в цій ніші більше довіряють «бабусям з ринку», ніж великим торговельним мережам. Причина банальна, у бабусь воно домашнє, а відповідно і корисніше. Тому споруджуючи роздрібну торгову точку на ринку потрібно робити акцент на екологічності і корисності продукту.
Висновки. Продаж зелені, як бізнес підходить як для великих міст, так і для провінційних, бо зараз молоді люди дотримуються позиції, що простіше купити готове, ніж витрачати час і сили на вирощування зелені самостійно десь на дачі. Плюс не у кожного є власна ділянка. Виходячи з цього, і виграють підприємці, які займаються "зеленим" бізнесом.
Для того щоб розрахувати прибуток від такого бізнесу варто довідатися про ціни на насіння і ціну реалізації готового продукту, плюс порахувати витрати на підтримання мікроклімату в теплиці. Але тут можна сказати з упевненістю, ви точно будете в плюсі.
Якщо підвести підсумок, то можна відзначити, що вирощування зелені - це зовсім не легкий бізнес, який вимагає часу і сил, але якщо ви захоплені цим напрямком діяльності, тоді чому б не скористатися цією можливістю і отримувати хоч і не великий, але стабільний заробіток.
Який потрібен стартовий капітал?Шукаєте вигідний бізнес в сфері вирощування фруктів і овочів?
Який потрібен стартовий капітал?
Шукаєте вигідний бізнес в сфері вирощування фруктів і овочів?
Який потрібен стартовий капітал?
Шукаєте вигідний бізнес в сфері вирощування фруктів і овочів?
Який потрібен стартовий капітал?