Охоче вірю, що смачно, та де ж взяти жирне, а тим більше сільське молоко? Хіба що в село їхати) Ось ви, де берете?
А ще, ми все-таки більше по свіжих грибів. Благо можна виїхати в ліс, самим назбирати. Дуже люблю цю справу! Хоча і давненько не виїжджали. Ну, може, в цьому сезоні. Свіжі всяко корисніше, думаю. Ну і швидше - то посмажив і з'їв, а то аж 3 години вимочувати треба. До речі, гриби грибам ворожнечу, не в сенсі виду, а в сенсі засушування. Якось на суп вимочувала білі, не в молоці, звичайно, у воді - довелося відмочувати близько 12 години, щоб вся гіркота пішла!
А якщо любите грибочки молочні, можу вам такий рецепт підказати, тільки - зі свіжих. Берете скільки-небудь білих або там печериць, всі хороші, крім лисичок, їх краще в маслі. Злегка обсмажуємо на сковороді до золотистої скоринки, додаєте цибулька, його теж до золотистої скоринки, присолюють. Потім, коли все це готове, на іншій сковороді нагріваєте молоко зі столовою ложкою борошна. Перемішуєте, щоб суміш стала нерідких і однорідною, теж соліть. А потім цією сумішшю заливаєте грибочки. За бажанням, можна нарізати зелені і посипати ще й зеленню гриби.
З молоком і зеленню гриби обсмажуємо ще хвилин 5-7, даємо трохи постояти просочитися і подаємо до столу. Краще, звичайно, є теплим, а якщо залишилося, на наступний день можна розігріти.
Охоче вірю, що смачно, та де ж взяти жирне, а тим більше сільське молоко?
Хіба що в село їхати) Ось ви, де берете?