Жилье в Испании подешевело на треть. Общее снижение цен на недвижимость в Испании с момента начала кризиса составило 33,7%. Только за последние 12 месяцев стоимость недвижимости в Испании упала на 12,3%. При этом межгодовое снижение цен на недвижимость в ноябре (9%) уступает по значительности лишь снижению стоимости жилья в апреле (12,5%), подсчитали эксперты международной оценочной компании Tinsa. Заметнее других упала цена недвижимости на Средиземноморском побережье, где дома и квартиры подешевели более чем на 15%. Примерно настолько же снизились цены на недвижимость в столицах автономий и крупных городах. Как передает La Vanguardia, лучше обстоит дело на Балеарских и Канарских островах, где снижение стоимости жилья по сравнению с ноябрем 2011 года составило всего 9%.

Шлакоблоки своїми руками, верстат для виготовлення шлакоблоків, креслення, пропорції

  1. шлакоблок стандартний
  2. Обладнання, необхідне для домашнього виробництва шлакоблоку
  3. Вибростол
  4. Форма для шлакоблоку. креслення
  5. Склад розчину для виробництва шлакоблоку своїми руками
  6. керамзит
  7. Приготування шлакоблоку в домашніх умовах (способи)
  8. Розчин, залитий в дерев'яну форму
  9. Металева форма для шлакоблоку
  10. остаточна обробка
  11. Шлакоблок на просушування

Шлакоблок - універсальний на сьогоднішній день будівельний матеріал, який володіє відмінними тепло- і шумоізоляційні властивості Шлакоблок - універсальний на сьогоднішній день будівельний матеріал, який володіє відмінними тепло- і шумоізоляційні властивості. Подібні характеристики матеріалу обумовлені технологією його виготовлення. Адже шлакоблок - це порожнистий будівельний матеріал, сформований за допомогою вібраційного усадки бетонної суміші в спеціальних формах. Пустотілості одного шлакоблоку становить 30% від його загальної маси.

Розмір готового шлакоблоку дорівнює 390х190х185 мм, що робить такий матеріал надзвичайно міцним при його порівняно невеликій вазі. Однак господар, який вирішив самостійно виготовити матеріал, має право вирішувати, який саме величини робити блоки для спритнішою і зручної роботи з ними згодом.

шлакоблок стандартний

Шлакові блоки для зовнішньої і внутрішньої кладки стін відрізняються від своїх конкурентів вигідною ціною і цілковитої екологічністю. Особливо якщо виготовлені власноруч.

Виробництво шлакоблоків своїми руками дасть можливість суттєво заощадити сімейний бюджет і при цьому швидко і якісно звести бажану споруду.

Важливо: з одного мішка цементу при домашньому виробництві будматеріалу ви отримаєте 36 штук шлакоблоку.

Обладнання, необхідне для домашнього виробництва шлакоблоку

Для виготовлення шлакоблоку в домашніх умовах вам знадобляться такі інструменти:

  • Сівалка для піску;
  • Форми для заливки розчину в них;
  • Бетономішалка або звичайне корито для замішування цементу;
  • Вібраційний стіл (або молоток);
  • Відро і лопата;
  • Окремо стоять піддони для сушки готових шлакоблоків.

При цьому вибростол для їх виробництва можна купити, а форму для майбутніх блоків можна виготовити самостійно.

Вибростол

Для цього необхідно взяти дві довгі дошки висотою не менше 190 мм і з'єднати їх з боків дерев'яними перегородками, утворивши відстань між довгими деталями 185 мм. Зробити це можна, сформувавши ножівкою зручні пази для всіх чотирьох деталей конструкції. Тепер бічні панелі будуть зніматися і одягатися в потрібний вам час.

За таким же принципом робимо перегородки в опалубці для майбутнього шлакоблоку на відстані 390 мм один від одного. У вас повинно вийти не більше п'яти-шести формочок-осередків для майбутнього будматеріалу.

У вас повинно вийти не більше п'яти-шести формочок-осередків для майбутнього будматеріалу

Форма для шлакоблоку. креслення

Готову опалубку-форму можна встановити на великий шматок щільної клейонки. Це стане дном нашої форми. Конструкція готова. Залишилося підготувати пластикові пляшки, наповнені водою. Вони будуть основою для формування порожнистих отворів.

Якщо ж ви хочете підійти до виготовлення шлакоблоку більш професійно, то обзаведіться готовими металевими формами, в які і будете заливати розчин.

Важливо: для виробництва шлакоблоку в домашніх умовах своїми руками ви можете використовувати зручні для вас підручні засоби. У будь-якому випадку на виході ви отримаєте ідеальний матеріал для кладки стін. Різним буде лише час його виготовлення.

Склад розчину для виробництва шлакоблоку своїми руками

Для того щоб домашній шлакоблок вийшов не гірше заводського, необхідно знати точні пропорції сипучих для замішування міцного і надійного бетонно-шлакового розчину. Отже, вам знадобляться:

  • Цемент марки 400 або 500;
  • пісок;
  • Шлаки (перегоріла вугільна зола, невеликий бита цегла, керамзит);
  • Вода.

Цемент марки 400 або 500;   пісок;   Шлаки (перегоріла вугільна зола, невеликий бита цегла, керамзит);   Вода

керамзит

Отже, беремо одну частину (відро) цементу, 3 частини (відра) піску і 5 частин (відер) шлаку. До сипучим підливаємо 0.5 відра води і замішуємо розчин. Для цього можна скористатися як електричної бетономішалкою, так і замісити розчин за допомогою лопати і великої місткості.

Важливо: розчин для самостійного виготовлення шлакоблоку повинен бути середньої плинності. Варто пам'ятати, що занадто рідкий склад суміші призведе до крихкості матеріалу на виході, а надто густий розчин буде довго застигати і загрожує утворити непотрібні повітряні порожнечі в блоках.

Приготування шлакоблоку в домашніх умовах (способи)

Отже, розчин і обладнання готові. Можна приступати до виготовлення.

Якщо ви використовуєте підручні засоби і нікуди не поспішайте, то в цьому випадку ви обійдетеся без вібростола. Вам потрібно отриманий розчин залити в форми на одну третину. Після чого ретельно простукати молотком стіни опалубки-форми по всьому периметру. Це дозволить розчину гарненько сісти. Після чого знову підливати ще на третину розчин і знову простукуємо молотком периметр форми.

Тепер можна вставляти в залитий розчин пластикові пляшки на однаковій відстані одна від одної. Так ми формуємо необхідні порожнисті отвори в кожному з шлакових блоків.

Розчин, залитий в дерев'яну форму

Залитий будівельний матеріал залишаємо на 2-4 доби до підсихання, після чого блоки акуратно виймаємо з опалубки (знявши бічні панелі) і акуратно розставляємо на піддони для просушування.

Якщо ж ви вирішили використовувати металеві форми і вібраційний стіл для виробництва шлакоблоків, то процес їх виготовлення буде виглядати так:

бетонно-шлакову суміш заливаємо в металеві форми і встановлюємо на вібростіл. Коли розчин буде залитий на одну третину, варто включити обладнання на 10-15 секунд і дозволити цементу пройти хорошу усадку. Таким чином ви зможете вигнати всі повітряні бульбашки з кожного шлакоблоку.

Далі знову підливати розчин і знову включаємо вібраційне обладнання буквально на кілька секунд.

Далі знову підливати розчин і знову включаємо вібраційне обладнання буквально на кілька секунд

Металева форма для шлакоблоку

Ці шлакоблоки також можна буде виймати лише після закінчення 48-96 годин.

Важливо: готовий матеріал ні в якому разі не терпить пересушування на сонці. А тому, якщо на вулиці літо і стоїть жара, то краще за все шлакоблок скропити водою і накрити клейонкою.

остаточна обробка

Вже сформовані і просушені шлакоблоки будуть готові до використання через 28 днів після їх виготовлення. Саме протягом цього періоду розчин набирає своєї фортеці, а сам шлакоблок, зроблений в домашніх умовах, стає максимально міцним і придатним до будівництва.

Шлакоблок на просушування

Тепер вам залишається накидати план майбутньої споруди і звести її за допомогою власноручно виготовленого будматеріалу.

Удачі вам і довговічного будови!

Удачі вам і довговічного будови

Реклама

Реклама
Новости
Реклама
Реклама