Насправді побудувати дачний будиночок без залучення фахівців це не так вже й складно. Основа будь-якої будівлі це фундамент. після попередніх розрахунків вириваєм рів під фундамент, в'яжемо армакаркас, підійде арматура 6, з кроком 10-15см., ставимо опалубку. Для того щоб бути впевненим в тому що опалубка варто надійно і при заливці бетон її НЕ розіпре і тим самим не порушить геометрію, можна зробити хомути зі звичайної в'язального дроту і зафіксувати ними каркас простягнувши їх між щілинами дощок в опалубці і з боків стягнути цвяхами або шматками арматури.
Після того як фундамент висох приступаємо до зведення стін. Щоб прискорити терміни спорудження і зробити дачний будиночок більше теплим можна використовувати пінопластові блоки. Єдиний їхній мінус полягає в тому, що не можна заоівать більше ніж по три - чотири ряди в день, в іншому випадку стіни поведе, зіпсується геометрія, що тим самим спричинить за собою різні незручності під час облицювання.
Перекриття можна вилити на місці. Кладемо поперек стін двутаври, дно робимо з дощок, їх можна прикріпити як знизу, за допомогою дроту і опор, так і встелити на нижню внутрішню основу двутавра, не забуваємо зверху дощок стелити клейонку. Якщо не бажаєте возитися з перекриттям, то його можна зробити дерев'яним.
Після того ви виллє фронтони (якщо дах планується двосхилим) можна приступати до встановлення конькового бруса і постілке маурлата. Якщо коник менше ніж довжина споруди - не біда, два бруса можна з'єднати стик в стик сплачуй їх з боків метровими обрізками з крокв і підставивши опору в формі двозубою вилки. Такий метод досить надійний, не переживайте. І найголовніше, не забувайте стежити за рівнем, натягуйте нитки і звіряйтеся після кожного прикріплення крокв. Після того як ви закінчите ставити кроквяну частина забийте банти - «середня лінія трикутника» між кроквами. Справа залишилася за малим.
Стелим парабарьер і робимо обрешітку, не забуваємо про вентиляцію. Зверху обрешітки стелим USB-листи і черепицю, зсередини закладаємо утеплювач і теж обшивають USB-листами. Ну ось, дачний будиночок готовий, тепер залишилося зробити облицювання, поставити вікна, двері і провести внутрішню обробку.
джерело: www.stroika-infonews.ru