Жилье в Испании подешевело на треть. Общее снижение цен на недвижимость в Испании с момента начала кризиса составило 33,7%. Только за последние 12 месяцев стоимость недвижимости в Испании упала на 12,3%. При этом межгодовое снижение цен на недвижимость в ноябре (9%) уступает по значительности лишь снижению стоимости жилья в апреле (12,5%), подсчитали эксперты международной оценочной компании Tinsa. Заметнее других упала цена недвижимости на Средиземноморском побережье, где дома и квартиры подешевели более чем на 15%. Примерно настолько же снизились цены на недвижимость в столицах автономий и крупных городах. Как передает La Vanguardia, лучше обстоит дело на Балеарских и Канарских островах, где снижение стоимости жилья по сравнению с ноябрем 2011 года составило всего 9%.

Як виконується внутрішня обробка гаража

  1. Дах-стеля
  2. Обробка стін
  3. каркасна обшивка
  4. Пристрій гаражного статі

Обшивка гаража вагонкою

Для багатьох власників автомобілів, гараж є не тільки приміщенням для їх зберігання і ремонту, а й улюбленим місцем проведення вільного часу. Оздоблення гаражів всередині носить не стільки естетичний характер, скільки практичний.
У гаражі, в першу чергу, має бути сухо і тепло, особливо якщо там влаштований підвал, в якому зберігаються овочі та консервація. До того ж, якісний підлогу, і обробка стін всередині гаража, сильно впливають на його вартість.
А це хороший привід для того, щоб задуматися, чим обробити гараж всередині.

Зміст статті

Дах-стеля

Перш ніж зайнятися обробкою стін і підлоги, особливу увагу приділяємо стелі гаража. Саме з нього часто капає вода після гарного дощику.
Для того, щоб цього уникнути, і не пустити нанівець майбутню обробку, необхідно подбати про якісну гідроізоляції.
Отже:

  • Особливо це стосується тих гаражів, у яких плоский дах. А вона саме така в типових бетонних і цегляних гаражах, розташованих в гаражних кооперативах.
  • Зрозуміло, що якщо людина будувала окремий гараж на території свого домоволодіння, в якому передбачена скатний дах, в процесі покрівельних робіт виконувалася і гідроізоляція.
  • На плоских дахах вода може застоюватися, що призводить до необхідності досить частої заміни рулонних покрівельних матеріалів, які використовуються там. Щоб уникнути протікання всередину гаражного приміщення, краще вжити додаткових заходів.
    І це можна зробити: як в споруджуваному приміщенні, так і в експлуатується.

гідроізоляційні склади

  • За допомогою гідроізоляційного складу, призначеного для швів, обробляєте стики плит перекриття і місця їх примикання до стін, з захопленням поверхонь на 10-15см. Далі стики проклеюються армуючої стекловолоконной стрічкою.
  • Після цього слід обробити всю поверхню стелі універсальної проникаючою ґрунтовкою. При необхідності, цим же складом можна обробити і стіни, і бетонну основу підлоги.
    Така гідроізоляція виконується один раз, і її вистачає на весь термін експлуатації будь-якої будівлі, в тому числі і гаража.
  • Склад може бути готовим до вживання, або сухим, який потрібно буде розвести водою, як наказує інструкція. Вартість сухого складу трохи нижче, його краще придбати, якщо вам доведеться обробляти і стіни гаража, і підвальне приміщення - тобто велику площу.
  • Така гідроізоляція дозволяє виконати будь-яке декоративне покриття. Якщо утеплювати стелю немає необхідності, можна його просто обробити панелями .
    Підійде і найпростіша полістирольна плитка, а можна вибрати і більш дорогий варіант - кераміку.

Керамічна плитка в обробці гаража

  • На фото зверху керамічною плиткою облицьований не тільки стелю, але і стіни, і підлогу. Бетонні плити мають досить рівну поверхню, так що з наклейкою плитки проблем не буде.
    З таким же успіхом стелю можна просто обштукатурити і пофарбувати.

У тому випадку, якщо стеля потрібно утеплити, краще вибрати будь-який каркасний спосіб обробки. Адже в осередку обрешітки дуже зручно монтувати утеплювач.
Зазвичай в гаражі однаково обшиваються і стелю і стіни. Тому, як і чим обробити всередині гараж, ми розповімо в наступному розділі нашої статті.

Обробка стін

Чимало власників гаражів вважають за краще обходитися тільки чорновою обробкою стін. Найчастіше, це обштукатурювання.
Якщо у вас є навички такої роботи, все набагато простіше. Залишається тільки придбати суху штукатурну суміш і необхідні інструменти.

Залишається тільки придбати суху штукатурну суміш і необхідні інструменти

Оштукатурені стіни гаража

Зверніть увагу! Для обробки будь-якого не опалювального приміщення, в тому числі і гаража, придбайте штукатурку на цементній основі. Гіпсові суміші, що використовуються в житлових приміщеннях, для цієї мети не підходять.

Отже:

  • Якщо штукатурні роботи ви будете виконувати вперше, краще попередньо подивіться відео. Гараж - це той самий об'єкт, на якому можна практикуватися перед тим, як приступити, наприклад, до ремонту квартири.
  • Зазвичай штукатурка наноситься в два шари, кожен з яких повинен повністю висохнути перед тим, як буде проводитися подальше грунтування або фінішна обробка. Якщо вже ви не хочете стіни ще й фарбувати, благородний вид стін можна надати, використовуючи не звичайну штукатурку, а декоративну.

Оздоблення стін гаража всередині, може бути виконана фасадною штукатуркою. Наповнювачами для таких розчинів служить крихта з різних порід каменю: кварцу, пісковику, граніту, мармуру.
Вона зазвичай продається окремо і додається тільки в той заміс, який робиться для фінішного шару.

каркасна обшивка

Порядок виконання цієї роботи для стін і стелі буде однаковим, і критерій вибору у неї один - поверхні потрібно утеплювати. І зовсім не обов'язково для обшивки стелі і стін повинен вибиратися однаковий матеріал.

І зовсім не обов'язково для обшивки стелі і стін повинен вибиратися однаковий матеріал

Обшивка стін гаража ДСП

Отже:

  • Гідроізоляція поверхонь у нас вже виконана. Приступаємо до монтажу каркасу своїми руками - обробка всередині гаража буде залежати від його якісного виконання.
    Який би вид облицювання ви не вибрали, для каркаса можна використовувати як дерев'яний брус, так і металевий профіль.
  • Єдино, дерево необхідно перед монтажем обробити антисептичним складом. Він захистить брус не тільки від гниття, а й від посягання гризунів.
    Мінусом дерев'яної обрешітки є той факт, що брус рідко буває рівним.
  • А якщо стіна, припустимо, цегляна - то вирівнювати обрешітку нелегко, доводиться під кожен дюбель підкладати клини. Набагато простіше змонтувати алюмінієвий профіль.
    На нашому сайті є статті з покроковою інструкцією по монтажу обрешітки.
  • Наступним етапом робіт буде закладка утеплювача в порожнину каркаса. Теплоізоляційний матеріал повинен бути придбаний заздалегідь, щоб ви знали його ширину, і з урахуванням неї виконували обрешітку.
  • Відстань між брусами має бути на пару сантиметрів менше цієї величини. Тоді утеплювач щільно зайде в клітинку, подальші роботи проводити буде легше.
  • Для утеплення стін і стелі, більш зручно використовувати не рулонні, а плитні матеріали. Тільки не потрібно використовувати пінопласт - він занадто горючий, а в гаражі завжди є небезпека загоряння. Краще взяти пеноизол, пінополістирол або скловолокнисту вату.

Монтаж панелей поверх пароізоляції

  • Поверх утеплювача необхідно наклеїти фольгу, або звичайну поліетиленову плівку. Цей шар пароізоляції не дозволить конденсату збиратися на утеплювачі.
    І тільки після цього можна приступати безпосередньо до облицювання.

Пофарбовані ДСП на стелі і стінах

  • Оздоблення гаража всередині вагонкою і деревно-стружкових плит, відрізняється від пластикових панелей тим, що для них потрібна додаткова обробка у вигляді антисептичної обробки і фарбування.

Пластикова вагонка в обробці гаража

  • В цьому відношенні пластик використовувати простіше, але він надто крихкий, і панель можна ненавмисно проломити. Тому багато хто воліє у внутрішній обробці гаражів використовувати алюмінієві сайдингові панелі.

Декоративне оздоблення гаражної стіни

Не всі люди дивляться на обробку гаража тільки з практичного боку. Деякі думають і про дизайн.
І ось вам відповідний приклад: на передній стіні гаража виконано панно з керамічної плитки. Радимо брати приклад!

Пристрій гаражного статі

Якщо у вашому гаражі не передбачена оглядова яма, або підвал, базове підставу статі буде являти собою утрамбований грунт. В цьому випадку, завданням номер один, є виконання бетонної стяжки.

В цьому випадку, завданням номер один, є виконання бетонної стяжки

Утрамбований грунт в підставі статі

Отже:

  • Для початку, підстава потрібно максимально вирівняти по горизонталі, шляхом підсипання в потрібні місця дрібного щебеню чи піску. Для цього за рівнем виставляються маяки, і натягується шнур.
    Якщо є необхідність трохи підняти підставу вище, шар відсипання можна зробити товстішим.
  • Поверх піщаної подушки постеліть внахлест руберойд, з невеликим захопленням стіни. Він не дасть волозі з бетонного розчину вбратися в грунт.
    Далі, на підставу укладається металева арматурна сітка, яка додасть конструкції додаткову міцність.
  • Бетон М300 можна придбати готовий, а можна замісити і самостійно. Для цього буде потрібно цемент відповідної марки, щебінь з фракцією 8-9мм і пісок.
    На одну частину цементу необхідно додати дві частини піску і три частини щебеню.
  • Воду додаєте до отримання такої консистенції, щоб розчин було зручно укладати і трамбувати. Заливають бетон смугами, між маяками, і бажано це робити безперервно.
  • Товщина бетонної стяжки повинна бути не менше десяти сантиметрів. Після її схоплювання поверхню ретельно загладжують і залишають для набору міцності на 28 днів.
    Роботи з бетонування підлоги зазвичай поєднують з пристроєм вимощення по зовнішньому периметру гаража - вона потрібна для відводу зливових вод від його стін.
  • Хтось вважатиме, що бетонної стяжки для підлоги гаража цілком достатньо. Але майте на увазі, що цей матеріал вбирає вологу.
    Пролите ненавмисно масло неодмінно залишить на поверхні пляма. Надати бетонованій поверхні благородний вид можна декількома способами.
  • Найпростішим з них можна вважати стяжку з мармурової крихти. Інгредієнти для такого розчину продаються окремо: цемент М400, крихта дрібної фракції, акрилові і поліуретанові пластифікатори.

Пол гаража з мармурової крихти

  • Саме пластифікатор робить розчин еластичним, а поверхня стяжки гладкою. Скільки його потрібно додати в розчин, буде вказано на упаковці. Співвідношення інших компонентів таке: на одну частину цементу додається три частини крихти і половина частини води.
  • Якщо ви хочете покласти на підлогу плитку, то досить рівне бетонну основу дозволяє зробити це без проблем. Спочатку лише потрібно обробити його ґрунтовкою, яка не дозволить бетону вбирати вологу з клейового розчину.

Керамогранітна плитка, клей і грунтовка

  • Клінкерна плитка буде чудовим варіантом для підлоги гаража, але вона коштує досить дорого. Керамограніт по міцності практично не поступається клінкеру, а його ціна набагато нижча.
  • Якщо ви вважаєте за потрібне утеплити підлогу гаража і зробити дощатий настил - поверх бетонної стяжки або плити монтуються дерев'яні лаги. Простір між ними засипається керамзитом або гранулами полістиролу.
  • Можна залити сипучий утеплювач цементним розчином і покласти зверху арматурну сітку. За таким теплоізоляційного шару теж можна класти плитку.
    Найчастіше, він виконується, коли в гаражі є підвал, стелю якого потребує утеплення.

Як бачите, нічого неможливого немає, і обробка гаража всередині своїми руками цілком під силу кожному. А ми, в свою чергу, дуже сподіваємося, що змогли допомогти вам розібратися в цьому питанні. Бажаємо успіху в досягненні поставленої мети!

Реклама

Реклама
Новости
Реклама
Реклама