Жилье в Испании подешевело на треть. Общее снижение цен на недвижимость в Испании с момента начала кризиса составило 33,7%. Только за последние 12 месяцев стоимость недвижимости в Испании упала на 12,3%. При этом межгодовое снижение цен на недвижимость в ноябре (9%) уступает по значительности лишь снижению стоимости жилья в апреле (12,5%), подсчитали эксперты международной оценочной компании Tinsa. Заметнее других упала цена недвижимости на Средиземноморском побережье, где дома и квартиры подешевели более чем на 15%. Примерно настолько же снизились цены на недвижимость в столицах автономий и крупных городах. Как передает La Vanguardia, лучше обстоит дело на Балеарских и Канарских островах, где снижение стоимости жилья по сравнению с ноябрем 2011 года составило всего 9%.

Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами

  1. Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами
  2. Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами
  3. Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами
  4. Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами
  5. Копаний ставок. Історія 20 літньої експлуатації
  6. Ставок. Готує устаткування до відкачування ставка
  7. Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами
  8. Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами
  9. Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами
  10. Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами

Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors . Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.

Створення та оформлення штучних водойм.
Розведення і вирощування риб, молюсків, ракоподібних, водних рослин і водоростей в природних і штучних водоймах.

sempreshattoЗ нами:

21 травня 2015 року, 13:52

Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами

Повідомлення

Є задумка створити штучний ставок на дачі власними силами, так би мовити, щоб очей радів. Підкажіть з чого потрібно почати і технологію створення штучного ставу.

Pasha838

Душа форумного компанії
Душа форумного компанії   З нами: 08 Вересня 2012 23:30 З нами: 08 Вересня 2012 23:30

Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами

Повідомлення

За технологіями - гуглити (мені лінь писати), але одну річ (думаю, важливу, яку не завжди чомусь описують) скажу - постарайтеся так розташувати ставок, щоб в нього можна було звести дощову воду з дахів (будинки, теплиць і т. п.). Дуже помітно виходить - менше мороки з обслуговуванням, хоч доливати штучно не так часто доведеться.

псковічкаЗ нами:

30 Грудня 2014 року, 13:26

Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами

Повідомлення

Для ставка потрібно продумати форму, розмір, місце переливу. Якщо передбачається живність, то або знадобиться іскуствеений фільтр, або біоплато: мініболотце поруч. для фільтрації. Форма і глибина: що б не було мертвих зон, без кисню і мінімумом життя, заморів. Злив або дамба, щоб регулювати рівень. Я теж хочу спробувати, але мета - створити міні ставкове господарство. Вибирала місце, в яке зводиться стік з навколишніх схилів. Перепад висот на ділянці близько 4 метрів, значить можна зіграти на гравітації при зборі води і ставок зробити глибиною від 4 метрів. Сподіваюся це допоможе уникнути проблем з замору влітку в спеку і взимку. У кого є досвід створення саморегульованої водної системи? Відгукніться. Якщо на ставку зробити острівець вздовж напрямку пануючих вітрів, то чи допоможе він перемішування води в ставку? Чи можна профіль дна змусити "працювати" на посилення циркуляції води?

Павло Знами з:

21 Квітня 2015 року, 17:29

Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами

Повідомлення

Для чого вам ставок? Для декору або для господарських потреб. Для декору ставок можна викопати і 70 сантиметрів глибиною, а для господарських потреб можна і глибше. Для ставків продають спеціальну плівку яку можна купити в будівельних магазинах. а можна замовити відразу ж за формою ставка.

fishtverЗ нами:

25 Червня 2015 року, 12:29

Копаний ставок. Історія 20 літньої експлуатації

Повідомлення

Останній раз внесено зміни fishtver 25 Червня 2015 року, 12:58 редаговано 1 раз.

fishtverЗ нами:

25 Червня 2015 року, 12:29

Ставок. Готує устаткування до відкачування ставка

Повідомлення

алекЗ нами:

29 Червня 2015 року, 20:04

Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами

Повідомлення

Облаштовував на дачі ставок. З дизайном і технологією допоміг роздерти гугл. Ставок можна звичайно для госп потреб використовувати. Але як на мене краще для декору. Якщо у Вас труднощі з вибором дизайну зверніть увагу на ці фото

вкладення вкладення   MilaZhuva З нами 30 Вересня 2015 року, 16:54 MilaZhuva З нами 30 Вересня 2015 року, 16:54

Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами

Повідомлення

Спасибі, дуже прекрасні ставки на фото. Хочу уточнити, освітлення в водойму штучне - робиться для пустощів господаря, тобто для краси, так? бо дивлюся на сайтах продавців, що ніяких норм щодо розміщення світильників у водоймі немає. Для акваріумів як то розраховують, а тут як же ж розрахуєш-то ?!

АндрійкоЗ нами:

29 Жовтня 2015 року, 16:09

Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами

Повідомлення

Я давно займаюся акваріумними рибками і можу точно сказати що світло в ставку робиться дійсно для краси так як виглядає вночі підсвічений зсередини ставок дуже красиво і незвично. Винятком бувають ліхтарі встановлюються над водою які запалюються на ніч, на світло летять комахи і падають у воду де їх і їдять риби. В акваріумі використовується переважно штучне освітлення з розрахунку 1 ват на 1 літр води так принаймні було з лампами розжарювання, потрапляння прямих сонячних променів більш ніж на півтори години в день несприятливо позначається на акваріумі, вода і стінки акваріума зацвітають, покриваються водоростями. У ставку достатньо природного освітлення і ліхтарики в воді це не більше ніж додатковий декор.

sashakustovЗ нами:

04 Квітня 2017, 6:11

Re: Штучний ставок на дачній ділянці своїми силами

Повідомлення

вибір місця і вибір типу матеріалу для ставка, швидше за все покупної пластиковий підійде

У кого є досвід створення саморегульованої водної системи?
Якщо на ставку зробити острівець вздовж напрямку пануючих вітрів, то чи допоможе він перемішування води в ставку?
Чи можна профіль дна змусити "працювати" на посилення циркуляції води?
Хочу уточнити, освітлення в водойму штучне - робиться для пустощів господаря, тобто для краси, так?
Для акваріумів як то розраховують, а тут як же ж розрахуєш-то ?