Перш ніж почати будівництво будинку, необхідно отримати важливі відомості, що стосуються оцінки небезпеки негативного впливу природного середовища.
На підставі професійного аналізу наявних даних можна буде обчислити наявність потенційно проблемних місць в конструкції майбутньої будови, а заодно, зробити все необхідне для того, щоб їх усунути.
Уникнути неприємностей, пов'язаних з появою елементів, які шкодять здоров'ю людини, таких як руйнівна волога, цвіль і грибки - можна без проблем, якщо ви знаєте про те, що таке проникаюча гідроізоляція і які існують методи захисту різного роду конструкцій.
Якісно виконані гідроізоляційні роботи дозволять створити надійний захист будівель, які розташовані на територіях з підвищеним рівнем вологості.
Їх можна проводити на будь-якому з етапів при будівництві - від закладки підстави до укладання покрівельних матеріалів.
Даний спосіб застосовують як зовні, так і всередині приміщень. Це важливо, особливо в тих випадках, коли потрібно провести ремонтно-відновлювальні роботи в уже зведеному будові. Крім того, варто відзначити, що проникаючі склади, що додаються в бетон, роблять його щільним, водонепроникним і воістину «вічним» каменем.
Сьогодні на ринку представлена величезна кількість вітчизняних та імпортних розчинів і сумішей для проникаючої гідроізоляції. Найчастіше це сухі суміші, що включають в свою основу високомарочний портландцемент, мелений кварцовий пісок і модифікуючі хімічно активні добавки.
Ці суміші зачиняються звичайною водою і стають схожими на штукатурні склади, які наносяться на зачищені і насичені водою поверхні. Варто відзначити, що технологія проведення гідроізоляційних робіт ідентична для всіх без винятку складів.
Всі вони мають загальний принцип дії, згідно з яким всі хімічно активні добавки проникають в пори, тріщини і капіляри бетону і утворюють елементи нерозчинних у воді кристалів. Але не потрібно забувати про те, що до кожного вузла поверхні (будь то, шви цегляних кладок, стики конструкцій або фундаментних блоків, тріщини та ін.) Потрібен індивідуальний підхід і своє технологічне рішення.
Шви, стики конструкцій і тріщини ретельно обробляють і закладають за допомогою ремонтного пескоцементного розчину. Їм можна досить швидко і легко обробити будь важкодоступне місце, яке не представляється можливим обробити будь-яким іншим способом.
Дякую Вам за додавання цієї статті в: