- Переваги гідроізоляційної системи Силор-Ультра
- Гідроізоляція бетонних поверхонь
- Влаштування гідроізоляційного відсічення методом ін'єктування
П ронікновеніе води в будівельні конструкції призводить до поступового їх руйнування, порушення теплоеффектівності конструкцій, появі цвілі і грибків. Тому з метою запобігання негативних впливів як старі, так і нові конструкції необхідно гідроізолювати.
Переваги гідроізоляційної системи Силор-Ультра
- Така система після полімеризації утворює міцний водонепроникний шар бетону товщиною 0,3-3 мм
і безшовне еластичне покриття
Висока еластичність поліуретанової мембрани дозволяє зберігати цілісність покриття при утворенні тріщин
Покриття має високу міцність на удар, розтягнення, вигин;
- Безшовне покриття забезпечує непроникність для води, солей, масел, нафтопродуктів
- Висока стійкість до дії агресивних середовищ: кислот, лугів середньої концентрації
- Можливість нанесення при t від -20 до + 60⁰С, температура експлуатації від -60 до + 120⁰С. Короткочасні температурні навантаження +240 ⁰С
- Можливість нанесення на бетон з вологістю до 20%, а також з більш високою вологістю при застосуванні осушувача бетону
- Простота і зручність застосування, забезпечення надійної герметизації важкодоступних місць
- Довговічність, надійність і неперевершені якісні характеристики
Гідроізоляція бетонних поверхонь
Бетон повинен бути сухою, очищений від слабосвязанних частинок, старих покриттів, висолів, біологічних і хімічних забруднень.
У разі, якщо на поверхні бетону є замокання, рекомендується попередньо нанести склад Силор-Ультра ПАР, який відтісняє воду з поверхневих пір бетону і забезпечує проникнення полімеру.
Силор-Ультра КМ - поліуретанова грунтовка, наноситься на поверхню бетону за кілька проходів до насичення, поки не перестане вбиратися.
Силор-Ультра УТК-М - поліуретанова мастика, наноситься в 2-3 шари на прогрунтовать поверхню. Вре тимчасової проміжок між шарами становить 2-24 години.
герметизація примикань пів-стіна і холодних швів
Силор-Ультра Гр - клейовий еластичний склад, наноситься в місцях примикань пів-стіна, зонах холодних швів і армуються смугою склотканини.
Силор-Ультра Г - поліуретановий герметик використовують для герметизації місць зіткнення різнорідних матеріалів, наскрізні х і технологічних отворів.
Для додаткового захисту від механічних пошкоджень гідроізолюючі покриття може додатково армуватися кварцовим піском, який накидають на липкий останній шар мастики і накочують валиком. Після полімеризації надлишки кварцового піску видаляють.
Влаштування гідроізоляційного відсічення методом ін'єктування
Для запобігання капілярного підйому вологи в фундаментах і стінах, герметизації дефектів, тріщин конструкцій виробляють ін'єктування товщі бетону під тиском поліуретановим складом.
Для цього в бетоні або цегляній кладці, в нижній частині стіни вибурюють отвори d 10-16 мм, на відстані до 20-25 см одна від одної. У зоні тріщин отвори вибурюють під кутом 45 г
Радус, з двох сторін в шаховому порядку, на відстані 4-5 см від тріщини. Тріщини заклеюються склотканиною на клейовий склад Спрут +. В отвори встановлюються пакери.
Силор-Ультра КМК - ін'ектіруемий склад, який заповнює тріщини, розшарування, порожнечі, частково заповнює пори бетону. Склад Силор-Ультра КМК не містить розчинників, має високу міцність і пружністю. Така технологія не тільки гідроізолюють стіну, але і зміцнює її.
Після завершення ін'єктування, пакери витягуються, отвори герметизуються.
Система безшовних гідроізоляції включає в себе
Така система після полімеризації утворює дворівневу захист: міцний водонепроникний шар бетону товщиною 0,3-3 мм і безшовне еластичне водонепроникне покриття, стійке до дії агресивних середовищ