- Строітелство будинків з арболіта - тренд 2013
- Довіра призводить до неякісного будівництва
- І все ж будуємо з арболита!
Можна довго сперечатися на тему, з чого краще побудувати будинок під постійне проживання.
Безумовно, багато що стає можливим, існуючі на ринку (дерево, цегла, керамзитобетон) - хороші.
Але після довгих пошуків нам так і не вдалося знайти матеріалу оптимальніше, ніж арболітових блок. Тому ми будуємо з арболіту.
Єдине, що затьмарює на сьогоднішній день ситуацію це те, що не всі вміють правильно будувати з арболіту.
Найчастіше замовники вважають, що головне знайти якісний стіновий матеріал, і справа зроблена. Однак більшість будівельників просто не вміють працювати з арболіта.
Існує маса нюансів, що впливають на подальшу експлуатацію будівлі, а багато про них навіть не знають.
Строітелство будинків з арболіта - тренд 2013
У період з 01/04/2012 по 01/10/2013, по нашими приблизними оцінками, в Московській області було побудовано близько 400 будинків з використанням арболита як основного будівельного матеріалу.
Однак при детальному вивченні було з'ясовано, що більше 75% побудованих будинків були зібрані з грубим порушенням технологій.
Грубим порушенням є підбір суміші для кладки арболита, непотрібної за технологією для кладки даного блоку, а також неуважність навіть до таких дрібниць, як обов'язкове використання розвантажують армопояс між поверхами.
Саме це і послужило появі численних негативних відгуків про цей матеріал.
Одним з найпоширеніших відгуків про арболіт є те, що будинок з нього вийшов зовсім не теплим (і це при робочої товщині стіни в 300 мм!), А навпаки, холодним!
Тепер людям доведеться витрачатися на дороге додаткове утеплення.
У чому ж економія?
- Чи не слід було економити, підбираючи будівельників, які навіть не розуміють, чим відрізняється кладка цегли від кладки арболита.
- Чи не слід було також, купуючи арболітових блок в якості стінового матеріалу, закуповувати найпростішу цементну суміш для кладки блоку - все теплоізоляційні властивості блоку губляться миттю!
Другий за рейтингом негативний відгук - будинок з арболіта піддається усадки, через рік спостерігаються перекоси і викривлення стін по вертикалі.
Проблема криється знову ж - в економії.
Фахівці нашої компанії були на одному "арболітових" об'єкті, щоб виправити огріхи попередніх будівельників.
На пряме запитання, поставлене бракоробам:
«Де армопояс при висоті стін 3 м?»,
вони відповів: «а навіщо? »
Довіра призводить до неякісного будівництва
Часом буває, замовнику не обов'язково знати всіх тонкощів будівництва, і він просто довіряє недобросовісним майстрам. Єдино можливий спосіб захистити себе в такому випадку - звернутися в спеціалізовану на арболітових будинках будівельну компанію.
Приклад арболітових блоку, виготовленого "своїми руками"
І все ж будуємо з арболита!
На сьогоднішній день, з багатьох технологій з виробництва різних видів опілкобетона і блоку з основою з деревної тріски, нами обрана технологія виробництва арболіта, яка не має аналогів на Російському ринку.
Наш матеріал виходить геометрично правильним, однорідним за щільністю і не втрачає свої тепло-зберігаючі властивості протягом часу. Це дозволяє будувати з арболита теплі, надійні будинки.
Секрет криється в правильно підібраній пропорції суміші бетону, деревної тріски, води, розчинного скла, вапна гашеного, а також хлористий кальцій (хім.добавка, використовується в харчовій промисловості). Всі компоненти є екологічно чистими і безпечними.
Якщо ви вирішили почати будівництво будинку з арболіта, подивіться наші побудовані будинки з арболітових блоків і ціни на арболітові блоки за куб і штуку !
У чому ж економія?