Жилье в Испании подешевело на треть. Общее снижение цен на недвижимость в Испании с момента начала кризиса составило 33,7%. Только за последние 12 месяцев стоимость недвижимости в Испании упала на 12,3%. При этом межгодовое снижение цен на недвижимость в ноябре (9%) уступает по значительности лишь снижению стоимости жилья в апреле (12,5%), подсчитали эксперты международной оценочной компании Tinsa. Заметнее других упала цена недвижимости на Средиземноморском побережье, где дома и квартиры подешевели более чем на 15%. Примерно настолько же снизились цены на недвижимость в столицах автономий и крупных городах. Как передает La Vanguardia, лучше обстоит дело на Балеарских и Канарских островах, где снижение стоимости жилья по сравнению с ноябрем 2011 года составило всего 9%.

Підземні резервуари АЗС: одностінні ємності, двостінні - з подвійною захисною стінкою | Цех металообробки на замовлення, завод з обробки металу, токарні, фрезерні роботи, різання металу.

  1. Підземні резервуари горизонтальні
  2. Двостінний резервуар або одностінний?
  3. Двокамерні резервуари АЗС, ємності аварійні

Двостінні резервуари використовуються для прийому, зберігання, роздачі світлих і темних нафтопродуктів на автозаправних станціях АЗС і нафтосховищах Двостінні резервуари використовуються для прийому, зберігання, роздачі світлих і темних нафтопродуктів на автозаправних станціях АЗС і нафтосховищах. Двостінна конструкція ємності: горизонтальний корпус складається з двох герметичних судин, розташованих один усередині іншого.

Резервуари з подвійною стінкою для підземного зберігання нафтопродуктів, виготовляються відповідно до ТУ 78 Росії 260.001-93. Горизонтальна ємність з подвійною стінкою дозволяє значно розширити область їх застосування. Резервуари можна встановлювати як над землею, так і під землею, в сухому і мокрому грунті. Резервуарне обладнання використовується для зберігання і видачі нафтопродуктів на заправках АЗС, зберігання води і хімічних сумішей. З кожним роком технологія оснащення ємностей стає складніше. На сьогоднішній день виготовляються одностінні та двостінні резервуари, одно- двокамерні, багатосекційні які оснащуються теплоізоляцією стінок і підігрівниками, мають різну товщину стінок і конфігурацію днища.

Підземні резервуари горизонтальні

Розрізняють резервуари і по розташуванню:

• підземні горизонтальні;

• надземні (наземні резервуари).

Для зменшення впливу сонячної радіації виконується захисне покриття резервуарів протикорозійного ізоляцією, засипка піщаним ґрунтом. Надземні ємності (наземні) в подібних випадках покривають для захисту від корозії срібною фарбою.

МеталлЛаб пропонує великий асортимент резервуарних конструкцій наземної і підземної установки. На тлі всього цього різноманіття добре зарекомендували себе підземні резервуари горизонтальні. Жодна АЗС, жоден приватний будинок не обійдеться без такого підземного контейнера. Чим же забезпечена така популярність підземних ємностей? Головною причиною є те, що наземний навколишній ландшафт не "утяжеляется» громіздким контейнером зі сталі. Його не видно на поверхні землі, на відміну від наземного резервуара горизонтального сталевого, однак при цьому функціональність підземного зберігання палива не змінюється. Такий вид резервуарів використовується повсюдно на АЗС, оскільки це естетично виглядає, економить місце для рамещеніе наземного обладнання АЗС.

Резервуари горизонтальні сталеві підземні піддаються значно більшому впливу різних зовнішніх факторів, впливу тиску грунту на сталеву конструкцію, тиску грунтових підземних вод, до всього іншого, просто неможливо регулярно оглядати і ремонт резервуара підземного розташування. Тому виробництво резервуарних конструкцій вимагає особливої ​​ретельності контролю і дотримання всіх технологій. Як матеріал для підземних резервуарів і ємностей використовується чорний метал, нержавіюча сталь. В якості захисного покриття підземних резервуарів застосовують епоксідвінілхлорідние смоли, бітумні мастики, обгортковий ізоляцію. Сучасні технології виробництва та наявність захисної стінки резервуара забезпечують термін служби резервуарних конструкцій в середньому близько 50 років.

Підземний резервуар встановлюється в горизонтальному положенні на підготовлений грунт або міцну залізобетонну плиту. За допомогою розрахунків визначають площу підземного фундаменту. У разі, якщо підземні ємності для АЗС необхідно встановити під проїжджою частиною, тоді над місцем установки прокладається захисна залізобетонна плита з міцного армованого бетону, при цьому бажано замінити за місцем склопластикові люки на чавунні.

Забезпечення безпеки і правильності зберігання рідин в підземній ємності можливо при застосуванні двостінної або багатошарової конструкції, установці спеціального контролюючого обладнання: датчиків температури, контролю рівня рідин, датчиків зливу, контролю переливу в суміжні ємності, а також датчиків розгерметизації однієї зі стінок.

Двостінний резервуар або одностінний?

Чим двостінна ємність відрізняється від одностінної?

Призначення двостінного резервуара - безпечне зберігання темних і світлих нафтопродуктів із середньою щільністю до 1 тс / м3 і робочим тиском до 0,07 мПа. Із самої назви випливає, що він складається з двох одностінних резервуарів, які розташовані один всередині іншого (термос). Особливістю такої двостінної ємності є те, що простір між стінками має бути заповнений рідиною або азотом для захисту від протікання палива.

Двостінні ємності мають кілька видів, які використовують для підземного зберігання нафтопродуктів на АЗС. Це середні двостінні ємності для АЗС з одного, двома колонками, і ємності малого обсягу (від 3 до 100 м3). Причому це не тільки резервуари чистої води, нафти і нафтопродуктів. Наприклад, двостінні горизонтальні ємності з мінімальним обсягом близько 25 м3 використовуються для наливу, зберігання під землею дизельного палива або бензину. Товщина стінки ємності може бути 4 мм або 5 мм, в залежності від розрахунку ємності на міцність і певний тиск.

Установча схема резервуара з подвійною стінкою мають кілька незаперечних переваг. При різкому зниженні тиску азоту в міжстінному просторі можна легко виявити розгерметизацію резервуара по попаданню нафтопродуктів або іншої рідини в простір між стінками. Таким чином, двостінний резервуар забезпечить ще й екологічність зберігання небезпечних рідин і захист навколишнього середовища в санітарно-захисній зоні АЗС.

Двостінні резервуари (з захисною стінкою) відрізняються від одностінних меншою вибухонебезпечність і мінімальною ймовірністю виникнення пожежі при експлуатації паливних сховищ. Ефективний захист від переливів і проток палива і контроль за міжстінових простором дозволяє оперативно помітити розгерметизацію і усунути витік палива до того, як буде завдано якої б то не було шкоди природі. Крім того, наявність захисного покриття від корозії дозволяє значно зменшити негативні впливи навколишнього середовища.

Наш завод Росія виробляє двостінні резервуари декількох видів. У продажу є горизонтальні резервуари РГС і вертикальні РВС, підземної або наземної установки, призначені для води або нафтопродуктів. Ми пропонуємо покупцям широкий вибір стандартних ємностей, виконаних в повній відповідності з вимогами ГОСТ і пройшли численні перевірки на рівень якості. Але крім того, що кожен замовник може купити резервуари для АЗС стандартної конструкції, можливо також замовити виробництво ємності за власним проектом. Наш проектний відділ займається розрахунками резервуарних конструкцій, визначення товщини стінки резервуара, перевірка товщини стінки на міцність і стійкість до навантажень вже більше десяти років, і за цей час накопичив колосальний досвід, що дозволяє швидко провести перевірочний розрахунок, точно розробити креслення резервуарів будь-якого функціонального призначення та форми : циліндричної, прямокутної і ін.

Варто відзначити, що ціна на резервуари АЗС, виготовлені за індивідуальними замовленнями так само прийнятна, скільки і вартість стандартних ємностей, а гнучка система знижок і особливих пропозицій для постійних клієнтів робить покупку двостінного вертикального або горизонтального резервуара доступною широкому колу покупців.

Двокамерні резервуари АЗС, ємності аварійні

Резервуар для АЗС має товщину стінки внутрішньої і зовнішньої колби - 4 мм. Днище внутрішнє і зовнішнє виконано з листової сталі ВСт3сп5. Товщина стінки денця 5мм. Кільця жорсткості виконані з кутової сталі L50Х5, L75Х6 і L63Х6. Товщина стінки резервуара циліндричного може бути і більше стандартною величини, значення визначається розрахунком згідно з технічним завданням замовника.

Ємність для АЗС об'ємом до 15 м3 конструктивно передбачає одну горловину Д = 700мм з кришкою Д = 800мм, в резервуарах об'ємом від 25 м3 - дві горловини Д = 800мм з кришками Д = 900мм. Товщина стінки ємності - 4, 5 мм, може бути тонкою для наземної установки, більш товстої для підземного розміщення, або просто мати конкретне значення на вибір замовника. Установка трубної врізки (лінія наповнення, лінія видачі, лінія деаерації, лінія обесшламливания) згідно з технічним завданням замовника і проекту заправки АЗС.

Кріплення резервуара до фундаменту проводиться за допомогою бездротової технології сталевими хомутами до закладних деталей фундаментної плити. Заливка фундаменту також може бути виконана працівниками МеталлЛаб, Москва. Ємнісні конструкції для заправок АЗС виготовляються для різних способів установки надземної, підземної, з конічними і плоскими днищами. За бажанням замовника, резервуари комплектуємо опорами, ложементами, зливними і заливними патрубками, технологічними колодязями, майданчиками для обслуговування ємностей. При необхідності виконуємо захисне антикорозійне покриття резервуарів методом електродугової металізації, з використання технології холодного цинкування, виконуємо ремонт продірявився стінки методом зварювання заплатки.

Для контролю рівня палива в резервуарах є замірний патрубок з метрштока, є можливість установки автоматичних рівнемірів.

На заводі - виробнику резервуарів проводиться контроль якості зварних швів на міцність і герметичність, механічні випробування, ультразвуковий контроль.

Наземні резервуари для заправок покриваються захисними покриттями - грунт ГФ-О21, емаль ПФ-115. В якості захисту підземних резервуарів від корозії використовується бітумна мастика, що забезпечує захист від корозії і довгий термін служби виробу. Внутрішня поверхня покривається цинком, змішаним з поліуретановим лаком - подвійне захисне покриття для ємностей.

Аварійний резервуар, призначенням якого є збір аварійного протоки різних нафтопродуктів, встановлюється підземно. Внаслідок цього аварійний резервуар покривається спеціальною антикорозійною мастикою чорного кольору. При цьому район експлуатації повинен мати сейсмічність не вище 7 балів. Термін служби ємності для аварійного зливу нафтопродуктів - не менше 20 років з дотриманням регулярності проведення поточних ремонтів.

Однак окремий аварійний бак - не єдиний спеціальний контейнер, який може запропонувати Вам виробник резервуарів МеталлЛаб. Поряд з такою продукцією, як ємності для зберігання масла, для бітуму, ми також можемо надати спеціалізований бак зберігання і реалізації дизпалива. Крім того МеталлЛаб пропонує монолітний резервуар, бак накопичувач, аварійний контейнер, двокамерні цистерни, запасний бак, відстійник (буферний) і т.д.

Резервуари можуть випускатися в однокамерному або двокамерному виконанні. Двокамерний резервуар розділений перегородкою на дві камери або рівного, або нерівного обсягу, які дозволяють зберігати два види палива в кожній камері. Можливо виготовлення двохстінних двокамерних резервуарів. Завдяки тому, що внутрішні відсіки цистерни відокремлені герметичними перегородками один від одного, ризик змішування різних нафтопродуктів зводиться нанівець.

Варто відзначити, що висока якість виробництва резервуарів з подвійною стінкою і надійна система контролю за аварійними витоками нафтопродуктів виключає витоку і потрапляння палива в ґрунт. При підземній установці резервуарів з подвійною стінкою не вимагається виконання дорогого підземного захисної споруди - бетонного бункера. Застосовувані матеріали і двошаровий конструкція забезпечують надійність в експлуатації і екологічну безпеку навколишнього середовища в межах санітарно-захисної зони АЗС.

Чим же забезпечена така популярність підземних ємностей?
Двостінний резервуар або одностінний?
Реклама

Реклама
Новости
Реклама
Реклама