Жилье в Испании подешевело на треть. Общее снижение цен на недвижимость в Испании с момента начала кризиса составило 33,7%. Только за последние 12 месяцев стоимость недвижимости в Испании упала на 12,3%. При этом межгодовое снижение цен на недвижимость в ноябре (9%) уступает по значительности лишь снижению стоимости жилья в апреле (12,5%), подсчитали эксперты международной оценочной компании Tinsa. Заметнее других упала цена недвижимости на Средиземноморском побережье, где дома и квартиры подешевели более чем на 15%. Примерно настолько же снизились цены на недвижимость в столицах автономий и крупных городах. Как передает La Vanguardia, лучше обстоит дело на Балеарских и Канарских островах, где снижение стоимости жилья по сравнению с ноябрем 2011 года составило всего 9%.

Вибір теплої штукатурки для фасаду та для внутрішніх робіт, ефективність застосування, важливі характеристики, а також склад і приготування теплої штукатурки

  1. Склад теплоізоляційної штукатурки
  2. Характеристики
  3. Рецепт приготування теплоізоляційної штукатурки своїми руками
  4. Поради майстрів

тепла штукатурка для фасаду і внутрішніх робіт - відносно нове слово в області обробки. Від звичайної її відрізняє підвищені теплоізоляційні характеристики, завдяки додатковим компонентам, що входять в суміш.

Що з себе являє штукатурка для утеплення стін зсередини і зовні, який склад, рецептура і ефективність застосування теплоізоляційної штукатурки, як зробити розчин своїми руками - на ці та інші питання відповімо далі.

Склад теплоізоляційної штукатурки

У базовий склад теплоізоляційної штукатурки входить цемент, вапно, пластифікатори і добавки, що збільшують адгезійні характеристики і паропроникність і знижують гігроскопічність пористого матеріалу. Теплої штукатурка стала називатися, бо замість пісковика в суміш стали додавати інші наповнювачі, що мають низький коефіцієнт теплопровідності:

  • пінополістиролові гранули;
  • вермикуліт спучений;
  • тирса;
  • керамзитову крихту;
  • пемзу в подрібненому вигляді (порошок або крихту);
  • перлітовий пісок.

Якщо розглянути склад, то стає очевидно, що теплоізоляційна штукатурка - це добре забуте старе, по суті, це глиняний розчин з подрібненою соломою, тільки в сучасному виконанні традиційні компоненти замінили на більш інноваційні.

Якщо розглянути склад, то стає очевидно, що теплоізоляційна штукатурка - це добре забуте старе, по суті, це   глиняний розчин   з подрібненою соломою, тільки в сучасному виконанні традиційні компоненти замінили на більш інноваційні

Перлітовий матеріал після застигання

Штукатурка теплоізоляційна фасадна з додаванням пінополістиролу вважається найбільш затребуваною серед конкурентів. Легка, вологостійка, просто наноситься, має високі показники зчеплення з поверхнями. Не поступається йому і тепла штукатурка з спученим вермикулітом - ця суміш вважається універсальною для зовнішньої і внутрішньої обробки.

Важливо: Іноді в готовий склад додають гіпс , Це забезпечує швидке висихання розчину. Тепла штукатурка з гіпсу використовується тільки для робіт зсередини, так як сильно вбирає вологу.

Для внутрішніх робіт майстра вважають за краще використовувати матеріал на базі тирси. Теплоізоляційна штукатурка для внутрішніх робіт крім цього складається з глини, паперу, цементу - екологічно чисті матеріали, але не гігроскопічні, тому використання такої штукатурки зовні не рекомендується.

Характеристики

Сучасні, готові теплі штукатурки для зовнішніх робіт і внутрішньої обробки, розроблені з урахуванням всіх нормативів до безпеки будівельних матеріалів:

  • Пожежобезпечні, а суміші з мінеральними компонентами, вермикуліт і перліт взагалі не горючі, але не вологостійкі, спінений пінополістирол поступається в вогнестійкості, він підтримує горіння, піноскло - не горючі і не вбирає вологу.
  • В процесі експлуатації, навіть при нагріванні, теплоізоляційна штукатурка не виділяє шкідливих речовин.
  • Має високі звукоізоляційні властивості.
  • Може використовуватися не тільки як вирівнюючий, але і як декоративний, фінішний шар під фарбування, що дозволяє істотно економити на оздоблювальних роботах.
  • Шар теплої штукатурки по теплоізоляційним характеристикам дорівнює товщині стіни в 2 цегли або шару полістиролу утеплювача в 40 мм.
  • Завдяки пористості і легким компонентам розчин має низьку питому вагу, надає мінімальне навантаження на несучі конструкції, в цьому його суттєва перевага перед звичайними цементно-піщаними сумішами, особливо, якщо справа стосується будівель з сильним зносом.

Вид нанесеного розчину до складу якого входять гранули великий фракції

Усереднені характеристики теплої штукатурки:

  • вага питома - 0,2-0,3 т / м3;
  • теплопровідність - 0,065-0,08 Bт / (м * оС).
  • середнє водопоглинання приблизно 70%;

Порівняємо популярні утеплювачі за коефіцієнтом теплоємності з теплою штукатуркою:

Матеріал Теплоємність, Вт / МОК хв макс Екструдований пінополістирол 0,028 0,037 Пінопласт 0,033 0,043 Мінеральна вата 0,041 0,05 Тепла штукатурка 0,065 0,08

З порівняльної таблиці видно, що штукатурка поступається іншим утеплителям в теплозбереженні, тому її доцільно використовувати як додатковий шар теплоізоляції в купе з традиційними методами збереження тепла. Вигідні переваги перед зовнішньої має тепла штукатурка для внутрішніх робіт, відгуки майстрів на форумах підтверджують ефективність використання матеріалів в приміщенні, він допомагає заощадити до 50% тепла одночасно служачи вирівнює шаром.

Але не можна обійти стороною фінансове питання, так вартість шару теплої штукатурки в 50 мм з перліту або полістирольних кульок близько 0,20-0,03 $ / м2, це можна порівняти за ціною з утеплювачем ЕППС і пінопласту. Необхідний шар з мінеральної вати обійдеться 0,5-0.6 $ / м2, найнижча ціна на теплу штукатурку типу «мишка» - 0,15 $ / м2, тут витрати на фінішну обробку будуть так само багато нижче.

Гранули вермикуліту, компоненти можна купити окремо в будівельному магазині

Рецепт приготування теплоізоляційної штукатурки своїми руками

Утеплюючий шар для внутрішньої обробки і тепла штукатурка для фасаду мають різну рецептуру. Наведемо кілька варіантів приготування розчину.

Тепла штукатурка для внутрішніх робіт, для роботи в приміщенні будуть потрібні сухі компоненти: 3 ч. Тирсу, 1 ч. Цементу, 2 ч. Папір подрібнена, добре перемішати, додати води, дрилем з насадкою довести до однорідної пластичної маси.

Для зовнішніх і внутрішніх робіт, універсальний розчин: 1 ч. Цементу, 4 ч. Перліту або вермикуліту, пластифікатори за рекомендацією виробника, можна замінити клеєм ПВА (приблизно 0,05 г на 1 відро цементу), вода.

З натуральних матеріалів: 0,2 ч. Цементу, 1 ч. Глини, 2 ч. Подрібненого паперу, замоченою у воді до тістоподібного стану, 3ч. тирси, вода.

Теплоізоляційна штукатурка для зовнішніх робіт: 1 ч. Цементу, 3 ч перліту, пластифікатор за рекомендацією, 1 ч. Пінополістиролу спіненого, подрібненого в зерно не більше 3 мм, фібра пенопропіленовие - 0,5 г на відро цементу, вода.

До відома: При нанесенні шару в 50 мм в середньому витрата 18-25 кг розчину / м2, в залежності від наповнювача.

Пропонуємо вам відео-урок, як правильно наноситься утепляющая штукатурка для зовнішніх робіт механізованим способом .

Поради майстрів

Перед нанесенням теплої штукатурки поверхні повинні бути вичищені, слабкі верстви колишньої обробки видалені , обов'язково нанесена грунтовка . Наноситься суміш на змочені стіни і стелю, щоб вони не витягали вологу з розчину.

Тепла штукатурка для фасаду та внутрішнього оздоблення наноситься мінімальним шаром в 25-30 мм, армуючий каркас обов'язковий. Якщо потрібно більш товстий шар, то розчин наноситься в 2 прийоми. Повний становлення шару 4 тижні.

Важливо: Забороняється наносити шар теплоізоляційної штукатурки при температурі повітря нижче 5 ° С.

Якщо стіни не пористі, гладкі, наприклад, бетон-моноліт або силікатна цегла, армована сітка обов'язкове. Шар до 30 см - досить синтетичного полотна, більш - краще використовувати рабицю.

Для дотримання геометрії роботи слід проводити по маяках

Для пористих матеріалів, тепла штукатурка для газобетону, цегли, пінобетону кладеться в 2 етапи. Обов'язковий перший шар з більш рідкого розчину - набризк (1ч. Цемент: 1ч. Пісковика: пластифікатор за інструкцією: вода до середньої сметани), це допоможе поліпшити зчеплення.

Утепляющая штукатурка для внутрішніх робіт під плитку готується особливим чином. На швидковисихаючий розчин (клей) монтується сітка з поліпропілену, потім вона прибивається довгими дюбелями до несучих стін через всю товщину вирівнюючого шару. І тільки після повного висихання клею можна робити облицювання плиткою.

Тепла фасадна штукатурка досить просто шліфується, можна обробити поверхню абразивом, покрити грунтом і пофарбувати фарбою для зовнішніх робіт , На базі силікону або силікатної. Так само з таким видом обробки можна використовувати всі типи вентильованих систем фасадів. А ось декоративна штукатурка і плитка для зовнішніх робіт на теплу штукатурку не рекомендується.

Способи затирання розчину

Реклама

Реклама
Новости
Реклама
Реклама