- види панелей
- пластикові
- процес монтажу
- Основні роботи
- висновок
- Різновиди і характеристики стінових панелей під цеглу
- Застосування панелей під цеглу при внутрішній обробці
- Зовнішнє оздоблення будинку панелями під цеглу
- Відео по обробці стін панелями під цеглу
- Переваги стінових плит
- ПВХ
- МДФ
- Використання в інтер'єрі
- Види панелей під цеглу для внутрішньої обробки
- Увійти ПВХ
- МДФ-панелі
- Спосіб монтажу
- Монтаж панелей на клей власними силами
- Монтаж «цегляних» панелей на обрешітку
- Переваги каркасного способу
- Порядок проведення робіт
- Обшивка каркаса панелями
Оздоблення інтер'єру - справа непроста і вимагає крім будівельних навичок ще й хорошого дизайнерського чуття. Якщо ви зважилися самостійно робити обробку приміщення, то вам потрібно бути обережним у виборі матеріалів для цієї роботи.
Одним з варіантів оформлення інтер'єру житлового приміщення є використання спеціальних декоративних панелей. Вони бувають різних видів, з різноманітного матеріалу, і досить сильно відрізняються по стильовому рішенню.
Ми розглянемо деякі різновиди цих панелей, а також покажемо основні прийоми їх монтажу. А почнемо, мабуть, з різновидів.
види панелей
деревні
Цей вид дуже поширений, але в набагато меншому ступені, ніж пластиковий. Існує кілька варіацій деревних плиток, які розрізняються за складом, характеристикам і способу виробництва.
Що стосується матеріалів, які створені з деревних складових, то тут варто відзначити такі різновиди:
- Деревоволокнистих плит. Її головним недоліком є низькі якісні показники міцності і вологостійкості. Тому використання ДВП можливо тільки в сухих приміщеннях.
- МДФ. Золота середина між якістю і вартістю серед деревних матеріалів. Має середній показник щільності і підходить для багатьох видів житлових приміщень.
- HDF-плити. Цей продукт високоміцний і довговічний. Його виробництво розраховане на заможних споживачів цінують якість.
- Оргаліт, фанера. Ці та їм подібні вироби використовуються для обробки внутрішнього простору житлового приміщення досить рідко. Пояснюється це слабкими якісними показниками і невеликий естетичною цінністю.
Всі ці матеріали, в тій чи іншій мірі використовуються для декорування стінових поверхонь . Їх установка легка, і її можна здійснити своїми руками.
Ми ж зупинимося на пластікатових плитах, які в силу матеріалу, з якого вони зроблені, дозволяють дати свободу дизайнерської думки виробника. Завдяки цьому ми маємо різноманітні пластикові плитки, які.
пластикові
Як вже говорилося, пластик більш поширений в обробці стінових поверхонь. І виною тому кілька найголовніших чинників.
Перш за все, це його вартість. пластиковий матеріал шалено дешевий. Це дозволяє економити чималі гроші. Ще більше підкуповує продовження перерахувань достоїнств пластика.
Ну і, звичайно ж, важливим показником є естетична цінність. Вірніше різноманітність малюнків і текстур, які можна нанести на пластикові плити.
досить популярним дизайнерським рішенням є стилізація панелей під цегляну кладку . декоративні стінові панелі під цеглу розбирають швидше за все. Їх популярність зростає дуже швидко.
Перевага таких плит стає ще більш виразним, коли приходить момент їх установки. Вам не обов'язково звертатися з цією проблемою до професіоналів. З цією роботою цілком можливо впоратися і своїми силами. Досить слідувати правилам монтажу і виявляти деяку обережність, без якої нікуди в будь-якій справі.
процес монтажу
Головний тут перфоратор
Після того, як всі інструменти та інші складові приготовлені, можна приступати до роботи. Вона полягає в установці рейок для каркаса на стіну. Рейки встановлюються горизонтально (так як плити будуть встановлюватися вертикально).
Зверніть увагу!
При установці пластикових плит в горизонтальному положенні, рейки потрібно встановлювати вертикально.
Ось, власне, і все - каркас встановлений. Тепер підійшов момент безпосередньої установки пластикових плит. Уважно стежте то б ваші плити, в тому числі і декоративні панелі для внутрішнього оздоблення під цеглу, при їх установці сходилися по малюнку.
Основні роботи
До основних робіт відноситься безпосередній монтаж плит із пластику на створений нами каркас. Ця операція зажадає від вас певної зосередженості. Вам потрібно буде постійно контролювати рівність монтує.
Перед тим як приступити до роботи, запасіться наступним інвентарем:
- Стартовий і фінішний профіль. Ці елементи встановлюються на рейки, а вже на профілі лягають плити.
- Спеціальний степлер і металеві скоби. Цими інструментами проводиться кріплення профілів і плит.
- Рівень. З його допомогою вам потрібно буде контролювати рівність встановлюваних елементів.
Отже, все на місці, можна братися за роботу. Перш за все, вам потрібно встановити стартовий профіль . Його монтаж відбувається за допомогою кріплення до рейок. Кріплення здійснюється степлером.
Візьміть передостанню плиту і після її монтажу закріпіть фінішний профіль. Остання плита підрізає, і вставляється в загальну конструкцію . Однак вона не кріпиться, так її вже тримає фінальний профіль.
От і все! Робота закінчена, і у вас в будинку з'явилася стіна, декорована під дизайнерський будівельну цеглу. Таким же чином можна обробити будь-який інтер'єр. Будь-яка стилізація підвладна пластиковим панелям. А що найголовніше, це дешево, але разом з тим і надійно.
висновок
На нашому сайті ви зможете знайти інформацію про різні будівельні оздоблювальні матеріали, будь то дешевий подвійний силікатна цегла М 150 або ж дорога тепла кераміка (Читайте також статтю). Якщо у вас залишилися якісь питання чи непорозуміння з приводу даної статті, то в представленому відео в цій статті ви знайдете додаткову інформацію з даної теми.
З кожним роком при проведенні зовнішніх і внутрішніх облицювальних робіт все частіше вдаються до натуральних матеріалів: дерево, цегла і камінь. Це обумовлено не тільки їх екологічною безпекою і привабливим зовнішнім виглядом, але і тим, що з їх допомогою в будинку можна створити м'яку і розслаблюючу атмосферу.
Проте не кожна людина може дозволити собі таку обробку, так як вартість природного сировини досить висока і вимагає наявності специфічних навичок поводження з ним. Виходом з подібної ситуації служать декоративні панелі-імітатори. Саме до них і ставляться панелі під цеглу. Сучасні технології, що застосовуються при їх виготовленні, дозволяють створити міцний і надійний облицювальний матеріал, який зовні практично нічим не відрізняється від звичайного цегли.
Панелі практично не відрізняються від натурального цегли
Різновиди і характеристики стінових панелей під цеглу
Облицювальні панелі під цеглу виробляються у вигляді:
- Листового матеріалу, використовуваного для обробки стінових конструкцій. Їх монтаж проводиться з мінімальною кількістю стиків, завдяки чому каркас будинку буде надійно захищена від негативних факторів зовнішнього середовища (підвищена волога, перепад температур і т.п.). Розміри таких панелей складають: довжина - 120-240 см, товщина - 3-6 мм.
- Плиткових набраних конструкцій квадратної форми з розмірами сторін 0,3 і 0,98 м. З їх допомогою можна виділити необхідну частину стіни або викласти малюнок, який би найкращим чином вписався в дизайнерську задумку.
- Рейкових панелей, що випускаються у вигляді довгих дощечок з розмірами: ширина - 125-300 мм, довжина - до 400 см, товщина - 8-12 мм. Вони відмінно підходять для обшивки фундаменту цокольній частині будинку.
За матеріалом виготовлення стінові панелі під цеглу класифікуються на:
Перший вид конструюється з деревної стружки методом пресування. При термічному впливі під високим тиском з деревини виділяється Лігин - в'язка речовина, яке і надає матеріалу необхідну міцність.
Фактура МДФ панелей
Пластикові панелі виготовляються з ПВХ з додаванням невеликої кількості пом'якшувача. завдяки прекрасним технічним характеристикам (Тепло- і звукоізоляція, міцність, вологостійкість, великий термін експлуатації, стійкість до перепаду температури, простий догляд) їх можна застосовувати як при внутрішніх, так і при зовнішніх облицювальних заходах.
МДФ не підходить для зовнішньої обробки , Тому тут показані ПВХ панелі
Застосування панелей під цеглу при внутрішній обробці
Найпопулярнішим матеріалом для внутрішньої обробки стін під цеглу є ПВХ панелі. Дані вироби мають великий кольоровою гамою і фактурою, завдяки чому з їх допомогою можна відтворити не тільки різноманітні відтінки цегли, але й різну його кладку. Вони не потребують додаткового захисту лакофарбовим покриттям, добре переносять підвищену вологість і вплив агресивних засобів, тому їх можна чистити звичайними миючими речовинами. Це дозволяє використовувати панелі під цеглу для внутрішньої обробки санвузлів, робочої зони кухонь і багатолюдних коридорів.
такий оздоблювальний матеріал можна монтувати в будь-якому напрямку. При цьому його фіксація до стіни здійснюється декількома способами:
- за допомогою клею;
- за допомогою обрешітки.
Перший спосіб передбачає використання клейової суміші (наприклад, плиткового клею). При його покупці слід бути дуже уважним, тому що різні види клею мають різний склад і, відповідно, властивості. Така продукція розраховується на певну товщину облицювання, перевищувати яку категорично не рекомендується, так як це позначиться на надійності кріплення.
Даний метод фіксації можна застосовувати тільки в разі абсолютно рівних стін. Якщо основа має видимі дефекти, то перед оздоблювальними роботами їх необхідно усунути, наприклад, за допомогою штукатурки. В іншому ж випадку через деякий час ваша облицювання почне відшаровуватися.
У другому випадку стінові панелі під цеглу для внутрішньої обробки кріпляться до основи за допомогою профільної обрешітки і саморізів. Тут дефекти стін не грають суттєвої ролі, тому такий спосіб монтажу рекомендується використовувати при наявності значних нерівностей.
Зовнішнє оздоблення будинку панелями під цеглу
Настінні панелі під цеглу також знайшли своє застосування і при облицюванні фасадів. Зазвичай для цих цілей використовуються сайдингові панелі на ПВХ основі з додаванням натуральних смол.
До переваг фасадних панелей відносяться:
- невелика вага, який дозволяє використовувати даний матеріал навіть на «легких» фундаментах;
- монтаж здійснюється сухим способом, завдяки чому виробляти оздоблювальні роботи можна при негативних температурах навколишнього середовища;
- велика кольорова гама, за допомогою якої можна знайти найбільш оптимальний варіант облицювання для конкретного випадку;
- при використанні багатошарових панелей відпадає необхідність монтувати додатковий шар теплоізоляції.
Конструктивно Сайдінговие плита складається з декількох шарів:
- огороджує підстави;
- теплоізоляційного матеріалу;
- повітряного зазору;
- захисного екрана.
Така конструкція зробить ваше житло більш привабливим і захищеним від негативного впливу зовнішнього середовища.
Зовнішнє оздоблення під цеглу допоможе красиво оформити фасад
панелі для зовнішньої обробки можуть бути представлені у вигляді вінілового, цементного або цокольного сайдинга. Цокольні панелі під цеглу є порівняно новим облицювальним матеріалом, при виготовленні якого застосовується фіброцементна суміш на основі полімерів. Це надає панелям підвищену міцність і надійність, що дуже важливо для цокольній частині будівлі.
Відео по обробці стін панелями під цеглу
Кожен вид стінових панелей під цеглу має свої переваги і недоліки. Вибираючи, яку панель використовувати в тому чи іншому випадку, потрібно оцінити умови, в яких вона буде експлуатуватися, і правильно підібрати її зовнішній вигляд. При цьому ви зможете створити не тільки оригінальну, сучасну, а й надійну конструкцію, що відповідає всім будівельним вимогам і нормам.
Цегла став популярним елементом декору, завдяки різноманітності своїх відтінків і фактур.
Однак вартість цього оздоблювального матеріал занадто висока, і при роботі з ним потрібно певні навички і вміння.
Стінова панель під цеглу для внутрішньої обробки - прекрасний аналоговий замінник натурального матеріалу .
Переваги стінових плит
Дані панельні плити виготовляють з дрібнофракційних стружок або з полівінілхлориду. Завдяки цьому їх вартість в рази менше цін на натуральні матеріали. Але існують і інші достоїнства подібної обробки:
- Легкий монтаж, який можна виконати самостійно;
- Число чорнових робіт мінімально;
- Можливість закриття великих стінових майданчиків;
- Повна ідентичність цегляній кладці;
- Можливість використання практично в будь-якому приміщенні;
- Простота догляду.
Будівельний ринок може запропонувати кілька видів плит, найбільш популярними з яких є:
З імітацією цегельної кладки, що виготовляється з дрібнофракційних спресованої стружки. В'язкою речовиною, виділеним при пресуванні, є лінгін.
Дана обробка має високі показники звукоізоляції і може бути просякнута вогнетривкою речовиною. Полівінілхлоридний або ПВХ варіант з імітацією цегельної кладки дешевше МДФ, але не менш якісний.
Даний матеріал йде має цілісно листової вид, або виготовляється як плитка або подовжена рейка.
Менш затребуваними є ДВП, фанерні, оргалітовие, гіпсові, НDF плити, а також панелі зі склопластику, що імітують цегельну кладку.
Будь-який з цих оздоблювальних матеріалів володіє певними обмеженнями в їх використанні.
Якщо одні моделі недостатньо вологостійкі або неприродно імітують цегельну фактуру, то інші - занадто дорогі або дуже тендітні, а є і такі - занадто важкі для виробництва монтажу.
Тому перевагу віддають ПВХ або МДФ плит.
ПВХ
ПВХ плити підійдуть для оздоблювальних робіт в житлових і громадських будинках, а також підсобних спорудах. Через їх вологостійкості така обробка можлива в санвузлах, на кухнях і лоджіях. ПВХ стінна панель під цегляну кладку для внутрішніх оздоблювальних робіт:
- Володіє природною фактурної імітацією каменю;
- Має широкий спектр незвичайних забарвлень, що поєднуються між собою;
- Недорого коштує;
- Має довгий термін служби і доглядати за нею просто;
- Спокійна до впливів ультрафіолету;
- Чи не страждає від температурних перепадів;
- Гнучка, пружна і легка;
- Важкозаймисті, але деформируемая під впливом високих температур;
- Об'ємна імітація цегляної кладки створюється завдяки особливій прес-формі.
При виробництві плит на їх поверхню наносяться водостійкі фарбується склади або клейка плівка з об'ємним малюнком, т. Е. Проводиться ламінація матеріалу. ПВХ плити роблять одно- або двошаровий.
Проводиться за допомогою клею на стіни.
Завдяки гнучкості плит допустимі невеликі нерівності стін, які зможуть надати оздоблювального матеріалу ефект природності. При значних дефектах стін установка панелей виробляється за каркасною технологією.
Тоді доведеться попередньо обшити каркас фанерою через слабку ударопрочности даного оздоблювального матеріалу.
МДФ
Завдяки екологічності МДФ плит даний матеріал рекомендують для внутрішнього оздоблення приміщень.
Але популярні МДФ панелі і при виконанні облицювальних робіт фасадів приватних будинків, альтанок і балконів.
Через підвищену стійкості до вологи цієї декоративного оздоблення її застосовують в санвузлах та на кухні. Але дані панелі схильні до механічних пошкоджень. Установка панелей здійснюється в основному каркасних способом. Всі монтажні роботи виконуються швидко і дуже акуратно.
Перевагами матеріалу є міцність, можливість розміщення на ньому полиць і шаф, гігієнічність і ціна.
Використання в інтер'єрі
Цей матеріал широко використовується при оформленні житлових кімнатних приміщень.
Дизайнери вважають за краще панелі грубої фактури, що імітує відколи й потертості, що характерно для стилю лофт.
Стінова панель під цеглу для внутрішньої обробки кухні вибирається з лакової поверхнею, декоруючи тільки одну її стіну або фартух. Встановлюючи дані плити каркасних методом, можна заховати за ними електропроводи або інші інженерні комунікації.
Обшиваючи стіни цим декоративним матеріалом, створюються різноманітні елементи дизайну у вигляді подіумів, ніш і колон. Розміщення панелей на стельової поверхні виглядає незвично.
Варіантів облицювання для створення ексклюзивного інтер'єру безліч. Цегляна кладка підійде при оформленні кімнат в стилі кантрі, готичному, англійською або романському стилі.
Повна обробка кімнати цегляною кладкою підійде для будинку з декількома кімнатами для релаксації.
Це пов'язано з емоційним тиском, яке виробляє подібний інтер'єр, що дає сприйняття знаходження в замку або харчевні. А ось облицювання тільки однієї стіни або створення за допомогою цих панелей перегородки зніме навантаження і впишеться навіть в однокімнатну квартиру.
Для невеликої стінового ділянки можна використовувати яскравого кольору, що дозволить акцентувати увагу на певній зоні.
Не можна облицьовувати камін даним матеріалом через його схильності деформації.
Червоне забарвлення впишеться в інтер'єр ресторану або клубу. У квартирі або будинку її використання не рекомендується через негативного впливу на емоційну обстановку.
Для житлових приміщень підійдуть білі і світло-сірі кольори, які будуть поєднуватися з пастельними тонами інтер'єру.
оздоблення внутрішніх стін цеглою корістується широкою популярністю и вікорістовується в різніх інтер'єрніх стилях - кантрі, лофт, готика, англійський стиль. Кладка натурального цегли вимагає професійних навичок, виконати декоративну обробку стін всередині приміщення власними силами можна використовуючи пластикові панелі для стін під цеглу для внутрішньої обробки.
Використання панелей, що імітують цегельну кладку, дозволяє впровадити неповторні дизайнерські ідеї, матеріал відмінно поєднується з іншими видами обробки, ефективно приховує нерівності робочої поверхні.
До переваг стінових панелей відносяться і такі властивості декоративного матеріалу, як:
- простота монтажних робіт ;
- екологічна і пожежна безпека;
- вологостійкість;
- звукоізолюючі властивості;
- стійкість до температурних перепадів, корозії і ультрафіолету;
- простота в догляді;
- довговічність;
- доступна ціна.
На відміну від натурального цегли панелі для внутрішньої обробки не зменшують простір, не обтяжують несучі конструкції.
Ще один плюс будівельного декоративного матеріалу - ремонтопридатність, при необхідності заміни одного з елементів не буде потрібно демонтувати всю обшивку, досить замінити окрему ділянку.
Види панелей під цеглу для внутрішньої обробки
Сьогодні на ринку будматеріалів представлено кілька видів матеріалів для внутрішньої обробки під цеглу:
- Увійти ПВХ;
- Увійти МДФ.
Увійти ПВХ
ПВХ-панелі виробляють з полівінілхлориду з додаванням пом'якшувальних компонентів. Стінові панелі під цеглу виготовляють за допомогою спеціальних прес-форм, технологія виробництва дозволяє надати оздоблювального матеріалу необхідний обсяг. Готові декоративні елементи фарбують стійкими фарбами або ж обклеюють плівкою, що імітує цеглу або натуральний камінь.
Цегляні стінові ПВХ-панелі виробляються в декількох форматах - у вигляді рейок, плит або листів. Стандартні розміри листової панелі , Що імітує цегляну кладку:
довжина - 2,5-3 метра;
ширина - від 1 до півтора метрів;
товщина - від 0,8 до 1 метра.
Пластикові панелі у вигляді рейок представляють собою порожню всередині конструкцію, посилену за допомогою ребер жорсткості. На будівельному ринку представлено кілька варіантів розмірів рейкових ПВХ-панелей. Довжина декоративної рейки може становити 3000, 4500 або 6000 міліметрів, ширина варіюється в діапазоні 100, 200 або 300 міліметрів, товщина рейки може досягати 50, 60, 80, 100 міліметрів.
Область! Застосування:
- облицювання стін житлових і громадських будівель;
- декоративне оздоблення підсобних приміщень;
- оздоблення балконів, лоджій, терас;
- фасадні роботи.
Панелі ПВХ під цеглу на балконі
Основні переваги стінових ПВХ-панелей:
- реалістичний зовнішній вигляд;
- велика різноманітність форм і колірних рішень;
- малу Вагу;
- гнучкість;
- невісока ВАРТІСТЬ.
МДФ-панелі
Деревно-стружкові панелі широко використовуються для зовнішнього і внутрішнього облицювання стін.
В основі МДФ-панелі знаходиться пресована деревна стружка, в якості сполучного компонента виступають модифіковані смоли з мінімальною кількістю формальдегіду. Технологія виробництва полягає в сухому пресуванні деревної сировини під високим тиском.
МДФ (ДВП) панелі під цеглу
Панелі МДФ характеризуються більш високою якістю і міцністю в порівнянні з виробами з полівінілхлориду, однак і вартість матеріалу відповідно вище.
Переваги МДФ-панелей:
- гігієнічність;
- екологічна безпека;
- здатність витримувати додаткові навантаження (на стіну, облицьовану МДФ плитою, допустимо навішувати шафки і полички);
- прийнятною ціна.
Спосіб монтажу
Панелі для стін під цеглу для внутрішньої обробки можуть монтуватися двома способами:
- на клей;
- на обрешітку.
Монтаж панелей на клей власними силами
Даний спосіб найбільш частіше застосовують для декоративного оздоблення стін ПВХ-панелями. Монтаж облицювального матеріалу виробляють в кілька етапів.
Перший етап полягає в підготовці робочої поверхні. Зі стін видаляють елементи минулого обробки, пил і забруднення.
При необхідності стіни, що підлягають обробці, вирівнюють за допомогою штукатурно-шпаклювального розчину. Після висихання штукатурного шару поверхня грунтується і просушується.
Другий етап - монтаж плит ПВХ . Для виконання монтажних робіт знадобляться наступні інструменти і матеріали:
- лобзик;
- будівельний рівень;
- будівельні клейові суміші або рідкі цвяхи;
- розчин для обробки швів.
Монтаж оздоблювального матеріалу виконують в напрямку від кута до центру. Підгонка оздоблювальних панелей під необхідний розмір виконується за допомогою лобзика.
При використанні будівельної суміші розчин наносять на стіну, а не на обробні матеріали. Декоративні панелі «садять» на розчин. Правильність кріплення щодо горизонталі і вертикалі перевіряють за допомогою будівельного рівня.
При використанні " рідкіх цвяхів »Фіксує матеріал наносять на виворітну сторону панелі точково або зигзагоподібної лінією. Далі панель притискається до поверхні, відривається і заново притискається на кілька секунд, розгладжують в напрямку від центру до країв. Після того як фрагмент схопився зі стіною, приступають до монтажу наступного елемента. Після повного висихання шви між окремими елементами затирають розчином.
Монтаж «цегляних» панелей на обрешітку
Спосіб монтажу декоративних панелей на обрешітку дозволить приховати інженерні комунікації, даний метод часто використовується поряд з тепло- і звукоізоляційні заходами.
Технологія облицювання внутрішніх стін із застосуванням обрешітки складається з двох основних етапів:
- створення каркаса;
- монтаж декоративних панелей на обрешітку.
создания каркаса
Переваги каркасного способу
Метод кріплення панелей на обрешітку має цілий ряд переваг:
- оброблювана поверхня не вимагає спеціальної підготовки;
- правильно змонтований каркас забезпечить рівність стін;
- простота демонтажу декоративних панелей.
До недоліків зазначеного методу можна віднести:
- часові та фінансові витрати;
- зменшення площі приміщення.
Порядок проведення робіт
Внутрішнє оздоблення стін декоративними панелями під цеглу виконується з використанням таких інструментів, як:
- рулетка;
- будівельний рівень;
- шуруповерт;
- електролобзик або ручна пила;
- будівельний степлер.
Крім панелей, що імітують цегельну кладку, знадобляться:
- саморізи і анкери цвяхи;
- дерев'яні або металеві рейки;
- елементи кріплення;
- стартовий профіль;
- фінішний профіль;
- скоби для степлера.
Для створення основи під декоративне облицювання застосовують дерев'яні планки з перетином не менше 20х20 мм. процес монтажу дерев'яної обрешітки більш простий в порівнянні з металевим аналогом, однак, каркас з дерев'яних планок має свої особливості:
- дерев'яний каркас недоцільно використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю;
- дерев'яні елементи обрешітки повинні бути в обов'язковому порядку оброблені спеціальними протигрибковими складами.
монтаж дерев'яного каркаса виконується наступним чином:
насамперед кріплять дерев'яні рейки до підлоги і стелі, після цього приступають до монтажу поздовжніх стійок з кроком, що не перевищує 50 см. По довжині дерев'яних планок просвердлюють отвори для кріплення з кроком в 50-70 см. Планки прикладають до оброблюваної поверхні, і через пророблені отвори здійснюю розмітку стіни. Далі, в стіні просвердлюють отвори і розміщують «гнізда» для кріпильних елементів, монтують вертикальні стійки каркаса. На всіх етапах монтажних робіт якість установки контролюють за допомогою будівельного рівня. Для поліпшення звукової та теплоізоляції простір між рейками каркаса можна заповнити утеплювачем.
процес создания металевого каркаса наближений до технології зведення дерев'яної конструкції , Основна відмінність полягає в використання великої кількості метизів. В основі обрешітки лежать металеві UD (вузькі рейки) і CD (широкі) профілі. Спочатку кріпляться напрямні стійки до підлоги і стелі, рейки монтують паралельно один до одного. Потім встановлюють проміжні рейки в наступному порядку: виробляють розмітку паралельних ліній, передбачаючи крок між вертикальними металевими профілями в межах 50-70 см. По лінії розмітки встановлюють П-подібні кріплення, кількість кріпильних елементів - не менше п'яти штук на одну вертикальну стійку . В напрямні стійки вводять стіновий профіль і жорстко фіксують за допомогою П-образок.
металева лати
Обшивка каркаса панелями
Після того як каркасна конструкція виготовлена, можна приступати до безпосередньої облицюванні обрешітки декоративними елементами. Насамперед до рейок каркасної конструкції за допомогою будівельного степлера і металевих скоб кріплять стартовий профіль. Далі, одну за одною монтують стінові панелі, елементи фіксують теж за допомогою степлера і скоб. Після монтажу передостанній декоративної панелі встановлюють фінішний профіль, остання плита підрізає до потрібного розміру і вводиться в фінішний профіль. Процес облицювання внутрішніх стін закінчено!
На закінчення пропонуємо подивитися невеликий відеоролик з монтажу пластикових панелей для стін під цеглу:
Тематичні матеріали:
Оновлене: 06.11.2017
103583
Если помітілі помилки, віділіть фрагмент тексту и натісніть Ctrl + Enter