Жилье в Испании подешевело на треть. Общее снижение цен на недвижимость в Испании с момента начала кризиса составило 33,7%. Только за последние 12 месяцев стоимость недвижимости в Испании упала на 12,3%. При этом межгодовое снижение цен на недвижимость в ноябре (9%) уступает по значительности лишь снижению стоимости жилья в апреле (12,5%), подсчитали эксперты международной оценочной компании Tinsa. Заметнее других упала цена недвижимости на Средиземноморском побережье, где дома и квартиры подешевели более чем на 15%. Примерно настолько же снизились цены на недвижимость в столицах автономий и крупных городах. Как передает La Vanguardia, лучше обстоит дело на Балеарских и Канарских островах, где снижение стоимости жилья по сравнению с ноябрем 2011 года составило всего 9%.

Цвіте вода в акваріумі як боротися

  1. Причини цвітіння акваріума і методи вирішення проблеми Напевно, немає жодної людини, якого не заворожував...
  2. Риби в квітучої воді
  3. Як уникнути цвітіння?
  4. Що робити якщо вода зацвіла?
  5. Чим викликано цвітіння води в акваріумах?
  6. Основні причини
  7. Усунення провокуючих чинників
  8. Якщо забруднення обумовлено неправильним годуванням
  9. Всі причини того, чому на стінках акваріума з'являється зелень
  10. Перше, що спадає на думку
  11. Гігієна і ще раз гігієна!
  12. многоклеточное зло

Причини цвітіння акваріума і методи вирішення проблеми

Напевно, немає жодної людини, якого не заворожував б дивовижний вид доглянутого акваріума. Неповторна гра фарб риб і водних рослин, акуратно і в той же час, хаотично складене оформлення створюють справжнісінький окремий світ в скляній посудині. І все ж абсолютно будь-який акваріум може цвісти, це погіршує не тільки зовнішній вигляд, але і здатне згубно позначитися на здоров'ї риб. Для того щоб уникнути такої проблеми, як цвітіння води слід розуміти з якої причини це відбувається. В даній статті розповідається про причини цвітіння, його вплив на риб, а також способи очищення акваріумної води та попередження подальшого цвітіння.

Чому цвіте акваріум: причина цвітіння

Отже, перед вирішенням цієї проблеми необхідно розібратися, чому цвіте акваріум? По-перше, слід розуміти, що всі біологічні процеси в акваріумі дуже тісно пов'язані: мікроорганізми, так чи інакше, що розвиваються у воді, сприяють стабільному біологічному рівноваги, вони переробляють залишки кормів і природних виділень акваріумних риб, тим самим не допускаючи процесу гниття в грунті . Коли біологічну рівновагу знаходиться в тонусі, акваріум може залишатися чистим довгий час.

Однак все не так просто і вимагає періодичного втручання людських рук. З плином часу в грунті накопичується досить значна кількість продуктів життєдіяльності риб і починається процес гниття, що, в свою чергу, підвищує кислотний баланс води. В акваріумі утворюється сприятливе середовище для стрімкого зростання нитчастих водоростей, які поширюються по всіх поверхнях всередині судини.

Якщо в цій ситуації діяти, то незабаром весь акваріум буде покритий зеленим нальотом, а вода придбає зеленуватий відтінок через надмірну кількість в ній мікроорганізмів Якщо в цій ситуації діяти, то незабаром весь акваріум буде покритий зеленим нальотом, а вода придбає зеленуватий відтінок через надмірну кількість в ній мікроорганізмів. Все це і є цвітінням води. У природі такий стан характерний для боліт і водойм зі стоячою водою. Така проблема може статися в будь-який час року, але найбільш вірогідна в літній період при попаданні в акваріум прямих сонячних променів.

Говорячи про тривалість цвітіння акваріума, слід розуміти, що цей процес буде тривати, поки не порушаться сприятливі для нього умови. Крім підвищеної забрудненості аквариумного грунту, через який згодом порушується кислотний баланс води, надлишок освітлення від лампи або прямі сонячні промені також змушують акваріум цвісти. Також варто відзначити, що процес цвітіння води не буде тривати вічно і при ненаданні належної уваги, в кінці кінців, акваріум загине.

Риби в квітучої воді

Коли вода в акваріумі починає цвісти поведінку риб може змінитися. Під час процесу гниття в грунті і при погіршенні якості води мешканці акваріума можуть почати відмовлятися від корму. Деякі малодосвідчені акваріумісти не завжди звертають увагу на зміну апетиту риб і постійним підсипання корми, який практично не з'їдається, тільки ще більше погіршують становище. Коли вода в акваріумі починає цвісти поведінку риб може змінитися

Природно, як і говорилося раніше, можливо цвітіння акваріума також через надлишок світла, але це не означає, що риби в такій воді почувають себе комфортніше. Мікроорганізми, кількість яких в такій ситуації у безліч разів перевищило норму забруднюють воду продуктами своєї життєдіяльності, погіршуючи тим самим якість води.

В такому випадку ризик захворювання риб на бактеріальному рівні досить високий, особливо схильні до поразок слизові оболонки, а також будь-яке навіть найменше пошкодження на тільце риби про декор акваріума або залишені буйним співмешканцем можуть виявитися фатальними в брудній воді.

Наявність захворювань у риб знаходяться в брудній воді рано чи пізно дадуть про себе знати. Одне з небагатьох - плавникова гниль, вона проявляється при критичному зниженні якості води, хоча може з'явитися і перед цвітінням води, як симптом процесів гниття в акваріумі. Зовнішні відмінності хворої рибки різко відрізняються від здорових побратимів: плавники пошарпані, а в більш ускладнених випадках, коли ситуація запущена до критичної точки гниття переходить на тіло риби вражаючи луску, очі, і рот.

У разі виявлення плавникової гнилі потрібна термінова і повна заміна води в акваріумі з додаванням рідкого противобактериального препарату «Антіпар». Рекомендується, якщо хвороба рибки або рибок занадто ускладнена, тимчасово помістити їх в окремий посуд з водою і препаратом «антибак».

Як уникнути цвітіння?

Щоб уникнути цвітіння через кожні два тижні слід проводити підміну 1/5 частини води акваріума на свіжу. Варто зазначити, що в залежності від обсягу акваріума частота підміни води може бути різною; акваріуми місткістю менше 100 літрів вимагають підміни раз в тиждень, а великі судини на 200 і більше літрів не такі примхливі і їм достатньо одного разу на два тижні або й того рідше.

Підміна води здійснюється за допомогою спеціального акваріумного сифона для очищення грунту. І все ж це не допоможе позбутися від появи нальоту на склі, хоча і значно зменшить його. Для очищення стінок акваріума слід скористатися одним із запропонованих способів:

  1. За допомогою спеціальної магнітної щітки, яка очистить і зовнішню і внутрішню стінку, або іншим пристосуванням із зоомагазину.
  2. Можна завести сома постійно очищає стінки і дно акваріума.
  3. Найбільш ефективний спосіб позбутися від нитчастих водоростей це додавання в воду спеціальних препаратів перешкоджають їх поширенню, але слід пам'ятати, що в такому випадку водні рослини не зможуть рости.

Що робити якщо вода зацвіла?

У разі, коли вода зацвіла від надлишку світла, то її слід повністю замінити за один раз, інакше цвітіння зупинити не вдасться. При цвітінні води через гниття в грунті необхідно ретельне промивання всього акваріума з додаванням антибактеріального засобу.

На закінчення варто відзначити, що набагато краще не допускати подібні ситуації, ніж їх усувати і, приймаючи рішення завести акваріум, слід враховувати те, що це непросто захоплення, а взяття на себе відповідальності.

aquariumax.ru >

Чим викликано цвітіння води в акваріумах?

Практично всі любителі акваріумів ставлять одне і те ж питання: чому зеленіє вода в акваріумі? І хоча таке явище не завдає шкоди мешканцям невеликого підводного маленького світу, з точки зору естетики вид акваріума виявляється зіпсованим. Крім того, зелена вода в акваріумі стане згубною небезпечною для рибок, запущених прямо з чистого водоймища.

Ми спробуємо розібратися, чому ж вода цвіте, і що з цим робити.

Ми спробуємо розібратися, чому ж вода цвіте, і що з цим робити

Основні причини

Вода цвіте в силу різних причин, а тому потрібно мати загальне уявлення про всі з них. Отже:

  • перш за все, зіпсувати воду в акваріумі може неправильне освітлення. Відбувається це внаслідок того, що акваріуміст просто не знає найпростіших правил освітлення. Вода може зацвісти через надмірне освітлення в акваріумі або через неправильно підібраного світлового режиму по сезону;
  • також вода в акваріумі може зацвісти через забруднення;
  • нарешті, ще однією причиною цвітіння води є неправильне годування.

Нерідко акваріумісти в силу незнання ключових правил годування самі провокують те, що вода зеленіє. Це може бути викликано великою кількістю корму. Оскільки рибки відразу багато не з'їдають, то залишки корму осідають на дні акваріума і починають гнити.

Ось чому відбувається цвітіння води в акваріумі. Відповідно, щоб цього не допустити, потрібно не робити перерахованих помилок. Але як бути, якщо вода в акваріумі вже стала зеленою?

Усунення провокуючих чинників

Якщо причиною є висвітлення

Якщо справа в забрудненні

У такому випадку потрібно оперативно і результативно очистити воду. У цьому питанні можна враховувати кілька корисних рекомендацій.

  • Так, можна запустити побільше живих дафній. Побільше - це значить стільки, скільки не зможуть з'їсти за раз ваші рибки. Справа в тому, що дафнії ефективно розправляються з водоростями, які заполоняють простір під водою;
  • Можна також придбати особливі препарати, які призначені спеціально для випадків із зеленою водою. Продаються такі препарати практично у всіх зоомагазинах;
  • Дієвим способом буде заселення в акваріум таких істот, які люблять поласувати водоростями і, отже, допомагають в питаннях освітлення води. До таких істот ставляться моллінезіі, равлики, креветки, сомики;
  • Якщо спостерігається забруднення грунту, то слід його ретельно прочистити. На цей час мешканці акваріума повинні бути пересаджені в іншу ємність;
  • Цілком можливо, що забруднення обумовлено несправністю обладнання, тому варто перевірити його стан;
  • Ще рекомендують скористатися хімічним методом очищення. Суть його полягає в тому, що в воді розчиняється порошок стрептоміцину, і отриманий розчин додається в акваріум. Не варто побоюватися, так як цей спосіб абсолютно безпечний для рибок;
  • Крім того, існують спеціально сконструйовані фільтри, що дозволяють усунути зелену воду. Наприклад, є стерилізатор, який за рахунок ультрафіолетових променів знищує водорості.

Якщо забруднення обумовлено неправильним годуванням

NashiRybki.ru >

Всі причини того, чому на стінках акваріума з'являється зелень

Акваріумні рибки - вибір багатьох людей. Вони негаласливим, що не смітять, чи не просяться гуляти о шостій ранку і не влаштовують перегони по сплячим господарям о третій годині ночі. До того ж акваріум дуже оживляє інтер'єр, за його мешканцями дуже цікаво спостерігати, а догляд за всім цим добром щодо нескладний. Акваріумні рибки - вибір багатьох людей

Однак нерідко «водний будиночок» починає сильно засмучувати його власника. Вода мутніє, стінки починають заростати, може з'явитися неприємний запах. З'являється сильне занепокоєння: чи не зашкодять ці несимпатичні прояви жителям скляного будинку.

Перше, що спадає на думку

Найпоширеніша причина того, чому на стінках акваріума з'являється зелень, - це надлишок світла. Він може бути занадто яскравим або надто тривалим. Негативно також позначаються на стані води прямі промені нашого Сонця. Світло сприяє активному розмноженню найпростіших (одноклітинних) водоростей, які спершу «озеленюють» рідку середу, а потім починають наростати на внутрішніх поверхнях акваріума. Найпоширеніша причина того, чому на стінках акваріума з'являється зелень, - це надлишок світла

Боротися з цим дуже просто. Притените риб'ячий будинок. Якщо зелень на стінках акваріума ще не затягла їх повністю, процес розмноження хоча б зупиниться. Знищити напасти можуть равлики і дафнії. Останніх треба запустити в «басейн» в такій кількості, щоб риби не встигли їх з'їсти. А якщо хочете урізноманітнити населення акваріума, купіть сомиків - вони відмінно справляються з заростями на стінках.

Деякі акваріумісти вважають, що при озелененні хороші результати дає часткова зміна води - природно, з фільтрацією. Це не так. Навпаки, такі дії призведуть до ще більшого розростання зеленої колонії.

Гігієна і ще раз гігієна!

А якщо світла недостатньо?

У перших двох описаних випадках обставиною, що пояснює, чому на стінках акваріума з'являється зелень, є надмірне освітлення: в першому безпосередньо, у другому - опосередковано, стимулюючи загнивання підводного сміття. І з такою проблемою впоратися неважко.

Однак наліт на стінках акваріума можуть викликати так звані діатомові водорості, яким до вподоби саме брак світла. У багатьох «рибоводів» вони з'являються взимку, якщо немає додаткового досвічування, а зі збільшенням світлового дня пропадають самі собою. Такі водорості неприємні тим, що приліплюються до поверхонь майже намертво. Якщо віддерти від скла їх ще можна, хоч і з ризиком утворення подряпин, то від рослин ніяк.

Виглядають Діатомеї як жовті або бурі плоскі формування. Першим кроком буде, природно, збільшення освітленості. Однак, якщо це не допомогло, значить, причина в присутності в акваріумний воді значної концентрації силікатів. Відповідно, доведеться йти в зоомагазин за фільтром, абсорбуючим їх. Виглядають Діатомеї як жовті або бурі плоскі формування

многоклеточное зло

До цих пір мова йшла про одноклітинних небажаних «сусідів». Однак найбільш страшним ворогом є багатоклітинні - ціанофіти. Саме вони - причина того, чому на стінках акваріума з'являється зелень, причому з синюватим або коричневим відтінком. Починається їх поширення з дна, далі вони розповзаються по стінах і рослинам неприємною щільною слизом. Можуть утворювати і плаваючі острівці, ускладнюючи доступ кисню в акваріум.

Винні в появі ціанофіти сполуки, що містять азот, а швидкому розмноженню сприяє знову-таки надлишок світла. Видалити ці водорості дуже складно, краще запобігти їх зародження. Перш за все в новому акваріумі садити треба відразу багато рослин, поєднуючи їх з плаваючими видами, які швидко ростуть (підійдуть елодея, наяс або пухирчатка), рН води краще знизити до позначки 6. Риби-водорослеед теж дуже допоможуть у нелегкій боротьбі. Найменші колонії синьо-зелених шкідників треба негайно відчищати. Якщо пощастить і якщо процес не надто запущене, ви їх переможете. Якщо немає, акваріум доведеться обладнати заново.

Доброю новиною можна вважати те, що синьо-зелені водорості в здоровому скляному будинку не виживають, так що ця напасть трапляється досить рідко.

fb.ru >

Вода в акваріумі зеленіє протягом доби !! ! Міняємо кожен день, і без толку: (((Що трапилося ??? Як вилікувати воду ???

цвіте вода в акваріумі

Як боротися з цвітінням води в акваріумі (басейні)

інші статті

Що робити якщо вода зацвіла?
Чим викликано цвітіння води в акваріумах?
Як уникнути цвітіння?
Що робити якщо вода зацвіла?
Практично всі любителі акваріумів ставлять одне і те ж питання: чому зеленіє вода в акваріумі?
Але як бути, якщо вода в акваріумі вже стала зеленою?
А якщо світла недостатньо?
Що трапилося ?
Як вилікувати воду ?
Реклама

Реклама
Новости
Реклама
Реклама