Жилье в Испании подешевело на треть. Общее снижение цен на недвижимость в Испании с момента начала кризиса составило 33,7%. Только за последние 12 месяцев стоимость недвижимости в Испании упала на 12,3%. При этом межгодовое снижение цен на недвижимость в ноябре (9%) уступает по значительности лишь снижению стоимости жилья в апреле (12,5%), подсчитали эксперты международной оценочной компании Tinsa. Заметнее других упала цена недвижимости на Средиземноморском побережье, где дома и квартиры подешевели более чем на 15%. Примерно настолько же снизились цены на недвижимость в столицах автономий и крупных городах. Как передает La Vanguardia, лучше обстоит дело на Балеарских и Канарских островах, где снижение стоимости жилья по сравнению с ноябрем 2011 года составило всего 9%.

April 2015 - Science Of Drink

Сьогодні у нас буде пост на тему як зробити цукерку з купи старого мотлоху 8) Тобто з одного боку у нас буде вінтажний рідкісний коктейль з розряду натурального connoisseur's choice, а з іншого боку він у нас буде у виконанні майстерно обпиляними напильником відредагованому сучасними вже талантами. Отже, зустрічайте - Atty Cocktail.

Першоджерелом цього коктейлю вважається енслінновская 'Recipes for Mixed Drinks "(1916 USA), в якій коктейль наведено під своїм повним ім'ям - Attention Cocktail, проте в абсолютно, ну як на мій погляд, стремной дивною пропорції - все один до одного. Наступною віхою стала поява коктейлю з аналогічним складом компонентів, проте набагато в більш привабливою пропорції і під іншим, можна припустити фамільярно спрощеним, ім'ям - Atty Cocktail в легендарній 'The Savoy Cocktail Book' by Craddock, Harry (1930, UK) [найбільш імовірним є то, що це варіація на тему від самого Креддока, він взагалі любив редагувати Енслін і в хвіст, пардоньте, і в гриву, ось хоча б Aviation згадати]. Ще однією значущою реінкарнацією енслінновского стрьомного дивного творіння став виник на початку сорокових (одночасно з однойменної американської ексцентричної комедією, в честь якої, очевидно, коктейль і був створений) Arsenic & Old Lace, пропорція якого (на відміну від стильного і інтригуючого імені) також залишає бажати кращого [ох, як же мені хотілося винести саме остання назва в заголовок ... але ніяких підстав не знайшлося, так що Коктейль "Миш'як і Старі Мереживо" залишиться тільки тут].

В принципі, вже в прописи від Креддока - це потенційно непоганий коктейль. Ну, самі розумієте, Сухий Мартіні від Креддока не може бути поганим, однак як виявилося, і тут можливе деяке акуратне переформатування, яке змушує мене просто a) охати; b) стогнати; c) пищати від задоволення. Просто тому, що це просто неймовірний Сухий Мартіні в його кращому вигляді ... Ця пропис була знайдена в відмінному електронному журналі PUNCH , Де невідомий мені редактор не посоромився кілька розмочити в кредоковском творінні пропорції, а також додати пару деш апельсинового біттера, який, як відомо, ніколи Його Величності не шкодить (так само як і лимонний твіст).

Ця пропис була знайдена в відмінному електронному журналі   PUNCH   , Де невідомий мені редактор не посоромився кілька розмочити в кредоковском творінні пропорції, а також додати пару деш апельсинового біттера, який, як відомо, ніколи Його Величності не шкодить (так само як і лимонний твіст)

Atty Cocktail

60 мл джин
30 мл сухий вермут
1 Б.Л. фіалкового лікеру
2 деш апельсинового біттера
трохи абсенту
Обполосніть охолоджений коктейльний келих невеликою кількістю абсенту. Змішайте перші чотири інгредієнти в стакані змішувачі з великою кількістю льоду. Процідіть в підготовлений коктейльний келих і прикрасьте завитком лимонної шкірки, попередньо витиснувши кілька крапель ефірних масел поверх коктейлю.

Так ... в цьому коктейлі все вельми непросто. Це ми безумовно не для новачка, гідно зробити цей коктейль вийде, звичайно, тільки у досвідченого імбайбера 8) [З іншого боку, а хіба у нас нубі п'ють сухі мартіні? Хоча ... Я пив 8)]. Тут справа і в рідкому фіалковому лікері і в абсенті, який ну ось зовсім не повинен бути ксентой або інший зеленої сраний (а ви думаєте ви фею вчора підпалювали, так?) А крім цього, як взагалі це властиво Сухому Мартіні, величезне значення має метод приготування, в якому кожна деталь має величезну важливість.

Отже почнемо наш педантичний шлях. Почнемо з охолодження бокала 8) Взагалі-то, не дивлячись на те, що це як би зовсім дефолтна операція при приготуванні будь-якого коктейлю (особливо якщо ви закінчили хорошу школу барменів), я зараз скажу таку крамольну річ, яка проте стала моїм надбанням лише з роками Напіт досвідом. Реально, попереднє охолодження келиха потрібно далеко не кожному коктейлю. Або точніше, воно абсолютно марно в більшості випадків 8) А в деяких навіть шкодить. За великим рахунком, попереднє охолодження келиха потрібно тільки тим коктейлів, які розвалюються при нагріванні, а також Мартіні, крижана сухість якого є його обов'язковою рисою.

В принципі, келих для Мартіні охолодити нескладно - просто суньте його в морозилку, але тільки якщо ви маєте справу зі склом. Якщо ж ви маєте справу з кришталем, то морозилка (так само як гаряча вода при митті) - це занадто грубо. З кришталем так не можна, так він вас любити не буде і дуже скоро втратить свій фірмовий блиск і перетвориться в тьмяну скляшку. Тут треба діяти благородніше.

Для належного охолодження келиха для Мартіні нам буде потрібно креш і крижана сильногазована вода. Креш, він же crushed ice, це одна з найбільш дрібних різновидів барного льоду (але не найдрібніша, найдрібніша shaved ice, крижана стружка або просто сніг), його можна легко отримати, наприклад, за допомогою ледомола (Ice-crusher). Розмір крижинок у креш маленький, що дозволяє помістити в келих якомога більше носія холоду, а також забезпечує велику площу поверхні теплообміну. Газована вода (саме газована!) Тут потрібна для інтенсифікації цього теплообміну. Все продумано 8)

Загалом, для охолодження коктейльного келиха насипте в нього крижаного креш доверху, залийте крижаною газованою водою і залиште охолоджуватися поки ви будете змішувати коктейль.

Загалом, для охолодження коктейльного келиха насипте в нього крижаного креш доверху, залийте крижаною газованою водою і залиште охолоджуватися поки ви будете змішувати коктейль

А ось для змішування коктейлю вам буде потрібно ще один різновид льоду - колотий лід (він же cracked ice). В загальному вигляді, для отримання такого льоду треба розколоти стандартні кубики (тобто cubed ice). І фішка саме в процесі, тобто в розколюванні. Тобто не просто взяти там дрібні кубики, а саме взяти великі і розколоти їх перед змішуванням. Для чого? Для того щоб отримати оптимальний лід, який забезпечить оптимальне охолодження і розведення Мартіні. Головне достоїнство колотого льоду - це його разнофракціонность і складна структура відколів (яка дає нам необхідну площу охолодження). Загалом, для Мартіні тільки колотий лід (cracked ice).

Отримати його дуже легко. Можна взяти спеціальний мішок для колки льоду, але мій улюблений спосіб інший. Візьміть в руку (я завжди одягаю рукавичку) великий кубик льоду та добряче Тріснути по ньому вашої улюбленої великою барною ложкою з червоною пупка [Але ось тут пупочка абсолютно ні при чому]. Одержаний в результаті удару колотий лід покладіть в заздалегідь підготовлене та заморожене відерце для льоду. Цей спосіб, при всій її трудомісткості і травмоопасності, це натуральний high end в приготуванні льоду. Навіть не намагайтеся приготувати Мартіні не опанувавши цим способом звернення з льодом;)

Само по собі розмішування Мартіні має певне сакральне значення, але тут в приципу стаття не про Мартіні, а про Atty [та ти шо? ;)], Тому просто розмішайте коктейль з великою кількістю колотого льоду до повного охолодження. І процідіть його в обполоснути абсентом попередньо охолоджений келих. Звичайно застосовуйте fine strain, колотий лід обов'язково містить фракцію дрібних крижинок, які здатні пройти через більшість хавторнов, а крижинка в бокалі Мартіні - це абсолютне зло. Мартіні при подачі повинен бути блискучий і прозорий як чистий діамант.

Мартіні при подачі повинен бути блискучий і прозорий як чистий діамант

І ось цей ось splash абсенту, щоб rinse (обполоснути) келих - це теж нюанс. Особисто мені ніколи не подобалася ця процедура - і однорідність покриття нелегко забезпечити і абсент виливати шкода. Все, однак, стало зовсім інакше, коли я завів собі для цієї мети невеликий пульверизатор, на зразок тих, що використовуються для духів. О так! Це дійсно працює.

В результаті всіх цих маніакально педантичних, хоча це і не скажеш по поверхневому і неточного опису;), кроків ми все ж отримуємо в якесь розумне час наш коктейль 8)

О так! Це щось! Сухе блаженство дивного блакитного кольору! О так, як же давно я не бачив «сухими мартіні» о, так! Ось мабуть все, що зміг сказати at the first sip. Це дійсно щось нереальне.

Коктейль виявився очікувано супер - проте саме правильне слово тут буде інше, не така молодіжно емоційний - це приголомшливо вишуканий коктейль. або ось дуг його дуже правильно визначив - astonishing (приголомшливий). Насправді тут є два найважливіших інгредієнта - абсент (я, правда, використовував Pernod) в ароматі і фіалковий лікер в смаку. Незважаючи на мінорні кількості, саме ці два інгредієнти, очевидно, роблять цей коктейль настільки чудовим і незвичайним Сухим Мартіні.

Перше що хотілося б відзначити в детальному описі цього коктейлю, це те, що це без сумніву парфум. Я не раз шкодував про те, що деякі мої улюблені коктейлі НЕ увічнено у вигляді eau de parfum або Хoтя б eau de toilette (я ось, наприклад, із задоволенням душілся б Satin Manhattan (aka Scotch Cooler) ), І ось це ще один з таких випадків. Аромат цього коктейлю абсолютно унікальний - найтонше поєднання цитрусових ароматів, квіткових нот фіалки на тлі строкатого, але не ідентифікованого [мною, але аніс, ялівець і ангеліку, ось люблю я цю ангеліку ще з кандидатської, я відчуваю] полотна Ботанічне ароматів пасти, сухого вермуту і джина. Цей коктейль, безперечно, потрібно нюхати і відчувати, насолоджуючись глибиною його аромату.

У смаку ми маємо не менше пишність, ніж в ароматі. На ідеально сухий підкладці ми отримуємо приглушене флоральний багатство джина і вермуту, пікантно скрашенная фіалковими нотами лікеру. Звичайно, я випробував досить багато комбінацій конкретних марок інгредієнтів в цьому коктейлі, але рекомендувати я хотів би мінімум дві - це класична комбінація для Сухого Мартіні - Bombay Sapphire + Martini Extra Dry і моя нова альтернатива Hayman's 1850 Reserve Gin + Gancia Extra Dry. Обидві ці комбінації дають чудовий коктейль, величезну же різницю між цими варіантами можна помітити тільки будучи досить просунутим мартіні-Дрінкер. Але це ж взагалі стосується і отримання задоволення від Мартіні. Тому не буду спойлер, якщо ви у темі, ви і самі розберетеся з нереальними пластами ботанічних багатств джина і вермуту, пронизаним яскравою блискавкою фіалки та ефіром бадьяна;)

Ну і наостанок, звичайно, не можна не відзначити і той момент, що цей коктейль має фірмовий мартіневскій ефект. Velvet hammer. Ідеальний анксіолітик. Портал. Щось таке. Не інакше.

З.И. Ех, як же я давно не пив Сухих Мартіні, подумав я в одну з чергових приголомшливих проб ... І тут же пішов писати на SIP мою стару задумку по грандіозному дослідженню цього коктейлю 8) Ну що, дорогі мої читачі, до зустрічі на SIP # 19! Сподіваюся, я досить розпалив ваш апетит 8)

Для чого?
Реклама

Реклама
Новости
Реклама
Реклама