Жилье в Испании подешевело на треть. Общее снижение цен на недвижимость в Испании с момента начала кризиса составило 33,7%. Только за последние 12 месяцев стоимость недвижимости в Испании упала на 12,3%. При этом межгодовое снижение цен на недвижимость в ноябре (9%) уступает по значительности лишь снижению стоимости жилья в апреле (12,5%), подсчитали эксперты международной оценочной компании Tinsa. Заметнее других упала цена недвижимости на Средиземноморском побережье, где дома и квартиры подешевели более чем на 15%. Примерно настолько же снизились цены на недвижимость в столицах автономий и крупных городах. Как передает La Vanguardia, лучше обстоит дело на Балеарских и Канарских островах, где снижение стоимости жилья по сравнению с ноябрем 2011 года составило всего 9%.

Жимолость їстівна вирощування і догляд

Чагарникові сорти жимолості не тільки красиві, але і корисні, вважаються справжньою панацеєю від цинги, недокрів'я, серцево - судинних захворювань

Чагарникові сорти жимолості не тільки красиві, але і корисні, вважаються справжньою панацеєю від цинги, недокрів'я, серцево - судинних захворювань. Ягода давно сподобалася садівникам. Про те, як проводиться вирощування і догляд жимолості їстівної, а також догляд і вирощування жимолості каприфоль, розглянемо докладніше в даній статті.

Жимолость багата природними вітамінами, капріфоль вважається її декоративної формою, витка рослина стане справжньою живою огорожею для будь-якого забору, альтанок, або арок.

Ліановідний капріфоль вирощується зазвичай для ландшафтного дизайну, батоги розростаються швидко в довжину, доходять до 6 метрів, краса і аромат від цвітінь викликають у садівників справжнє захоплення. Капріфоль ще називають запашної жимолость і широко використовують для виробництва парфумерії.

Жимолость не рахується примхливої ​​культурою, однак високоросла рослина потребує своєчасної обрізку, має деякі нюанси при вирощуванні і догляді.

Висаджуються кущі навесні або восени. Весняна посадка проводиться досить рано в зв'язку з раннім формуванням нирок рослин. Знаючи всі тонкощі вирощування даного чагарнику, висадити можна його і восени. Перед посадкою жимолості необхідно враховувати деякі правила: - висаджувати рослини краще в сонячному місці, не підійде для їх росту болотиста місцевість. Якщо грунт - глиниста, потрібен хороший дренаж - глибина ями повинна бути не менше 70 см, для дренажу дно необхідно засипати гравієм або піском, зверху - тонким шаром вапна і землею - щоб уникнути повітряних кишень лунку перед зануренням саджанця потрібно добре розправити, при цьому розташування кореневої шийки не повинно бути нижче рівня землі.

Надалі коріння рослини важливо рясно поливати, а гілки - підрізати. Особливо кілька тижнів після висадки для приживлюваності рослин важливо, щоб грунт був постійно волога, для м'якого зволоження поливати саджанці краще з лійки.

Особливо кілька тижнів після висадки для приживлюваності рослин важливо, щоб грунт був постійно волога, для м'якого зволоження поливати саджанці краще з лійки

Через кілька днів після посадки провести мульчування саджанців перегноєм, або торфом, уклавши матеріал навколо стовбура рослини. Рослина не боїться посухи, поливати його можна в спеку, підгодовувати добре комплексними добривами.

Підживлення проводиться поетапно. У перший раз її проводять навесні. На 10 літрів води додається добриво (1 ст. Л) і нітрофос (1 ст. Л). Під кожен кущ виливається по відру розчину, молодим саджанців досить 3 - 4 літри.

Друга підгодівля проводиться в період появи зав'язей. На 10 літрів води додати сульфат калію (1 ст. Л), нітрофос (2 ст. Л). Під дорослий кущ виливається до 20 літрів добрива, під молодий кущ - до 5 літрів.

Втретє підгодівля поводиться восени. На 10 літрів води додають суперфосфат (3 ст. Л), сірчано - кислий калій (2 ст. Л). Поливають кущі в такому ж обсязі, як і при другій підгодівлі.

Обробляти грунт можна в будь-який зручний час, коренева система у чагарників добре розвинена, йде вглиб землі до 40 см, пошкоджень не боїться. Для стимуляції розгалуження ліановидні рослини потребують обрізку. Як правило, цим займаються на майбутній рік після їх висадки.

З настанням весни обрізають відмерлі гілки, так рослина омолоджується, починає бурхливо і стрімко рости на радість садівникам.

Вирощування і догляд їстівної жимолості не представляє особливої складності. Головне, щорічно вносити добрива, перегній, стежити за тим, щоб грунт був пухкої, без бур'янів, з доступом до кореневої системи води та повітря. Ягоди дуже корисні, восени з нього роблять різні заготовки: повидло, джеми, компоти, варення. Жимолость каприфоль догляд і вирощування полягає в проріджуванні - 1 раз в 2 - 3 роки, в обрізку батогів після досягнення їх більше 50 см у висоту, в повному обрізанні кущів по достіженіі15 - річного віку, залишаючи лише пеньки з нирками 50 - 60 см. Від землі . Видаляти ж пошкоджені, неправильної форми пагони потрібно щорічно з метою профілактики, щоб молоді і здорові паростки з приходом нового сезону швидко росли, розвивалися і радували красою своїх господарів. Читайте наш сайт- фермер без клопоту і не знайте проблем і турбот!

Реклама

Реклама
Новости
Реклама
Реклама