Жилье в Испании подешевело на треть. Общее снижение цен на недвижимость в Испании с момента начала кризиса составило 33,7%. Только за последние 12 месяцев стоимость недвижимости в Испании упала на 12,3%. При этом межгодовое снижение цен на недвижимость в ноябре (9%) уступает по значительности лишь снижению стоимости жилья в апреле (12,5%), подсчитали эксперты международной оценочной компании Tinsa. Заметнее других упала цена недвижимости на Средиземноморском побережье, где дома и квартиры подешевели более чем на 15%. Примерно настолько же снизились цены на недвижимость в столицах автономий и крупных городах. Как передает La Vanguardia, лучше обстоит дело на Балеарских и Канарских островах, где снижение стоимости жилья по сравнению с ноябрем 2011 года составило всего 9%.

Як утеплити бетонну стіну зсередини, утеплення квартири своїми руками: інструкція, фото і відео-уроки, ціна

  1. Основні методи
  2. застосування пінопласту
  3. Застосування мінеральної вати
  4. Застосування розчину штукатурки
  5. переваги
  6. недоліки
  7. висновок

Найчастіше стіни нових будинків не відрізняються високим рівнем теплозахисту, особливо ті, які зроблені з бетону, а це значить, що вони потребують додаткового утеплення. Подібного можна досягти завдяки використанню різних теплоізоляційних матеріалів, не тільки з зовнішньої сторони будівлі, а й з внутрішньої. Найчастіше стіни нових будинків не відрізняються високим рівнем теплозахисту, особливо ті, які зроблені з бетону, а це значить, що вони потребують додаткового утеплення

Утеплення бетонних стін зсередини

Однак варто враховувати той факт, що внутрішнє утеплення будівлі все ж менш ефективно, ніж утеплення бетонних стін зовні. До того ж подібне утеплення нерідко стає причиною пошкодження будинку через різницю температур утеплювального шару і самої стіни.

Зовнішнє утеплення не позбавлене певної складності. Так, основною перешкодою до утеплення вважається той факт, що утеплювальний шар неможливо монтуватися в місцях стику зовнішньої стіни і перекриттів. Такі місця згодом стають джерелом втрати тепла навіть в більшій мірі, ніж вся утеплювати стіни.

Основні методи

Сучасні виробники радують покупців широким асортиментом різноманітних теплоізоляційних матеріалів, що відповідають основним параметрам якості даної продукції.

Однак фахівці з достатнім досвідом у будівельній галузі дають поради, як утеплити бетонну стіну в квартирі, тільки за трьома основними методами, які вважаються найкращими:

  1. Утеплення із застосуванням пінопласту,
  2. Утеплення мінеральною ватою ,
  3. Утеплення з застосування теплого розчину штукатурки.

застосування пінопласту

На сьогоднішній день популярним утеплювачем вважається пінопласт (наприклад, утеплювач Пенофлекс ). Він легкий, зручний в роботі і невелика ціна роблять його найпоширенішим матеріалом утеплювача.

Він легкий, зручний в роботі і невелика ціна роблять його найпоширенішим матеріалом утеплювача

Утеплення приміщень зсередини пінопластом

Подібний метод теплоізоляції одночасно найпростіший і дешевий:

  1. Ретельно штукатуримо бетонну стіну.
  2. Даємо розчину остаточно просохнути.
  3. Приступаємо до вирівнювання поверхні за допомогою нанесення одного шару шпаклівки.
  4. По закінченню шпаклювання, укладаємо гідроізоляційний матеріал по всьому периметру.

Зверніть увагу! Нехтування цим етапом теплоізоляційних робіт нерідко стає причиною виникнення конденсату в місцях стику стіни і утеплювача, а також її подальшого відсиріння. Адже, не секрет, що навіть пінопласт побоюється вологи і гниє від її надлишку, втрачаючи корисні властивості.

  1. Далі переходимо до монтажу утеплювального шару:
  • обробляємо стіни спеціальним клеєм,
  • укладаємо листи пінопласту стик в стик один до іншого, уникаючи утворення між ними порожнин.

Порада! Щоб утеплювач добре причепився, ні в якому разі не намагайтеся намазати клеєм самі листи пінопласту.

Щоб утеплювач добре причепився, ні в якому разі не намагайтеся намазати клеєм самі листи пінопласту

Метод внутрішнього утеплення пінопластом

  1. Завершуємо даний етап робіт здійсненням монтажу пароізоляційного матеріалу на пінопластовий шар.

Застосування мінеральної вати

Друга методика утеплення бетонних стін і підвищення їх теплоізоляційних здібностей більш складна у виконанні. До того ж, утеплювати мінватою можна тільки при наявності дерев'яних рейок. Решетування з рейок «краде» деякий простір кімнати за рахунок своєї товщини, тому його складно застосувати в разі, якщо ви хочете здійснити утеплення лоджії. Тому фахівці з питань теплоізоляції радять не штукатурити стіни, якщо застосовується ця методика. Однак єдиної думки з даного питання так і не знайдено.

Однак єдиної думки з даного питання так і не знайдено

Фото утеплення мінеральною ватою

Далі представлена ​​інструкція з утеплення стін мінеральною ватою:

  • встановлюємо по вертикалі стіни дерев'яні рейки, використовуючи для точності рівень,
  • заповнюємо відстань між ними гідроізоляційним матеріалом, фіксуючи його прямо на ці рейки.
  • переходимо до укладання утеплювального матеріалу поверх гідроізоляційного. Слідкуйте за щільністю входження утеплювача в простір між рейками. Зазорів між плитами матеріалу і дерев'яними рейками бути не повинно. Для цього відстань між рейками роблять менше ширини утеплювального матеріалу.

Укладання без зазорів між плитами і рейками

Зверніть увагу! Пам'ятайте про ризик утворення «холодних містків» і, щоб уникнути цього явища, фіксуйте утеплювач стик в стик між рейками, тобто подрезайте матеріал з припущеннями в один сантиметр.

  • Все, що залишилося - це покласти пароізоляційний матеріал. Зафіксуйте його на тих же дерев'яних рейках.

Порада! Фахівці на всякий випадок радять укладати мінеральну вату в 2 шари, якщо Ви не збираєтеся робити штукатурний шар.

Застосування розчину штукатурки

Застосування штукатурного шару в якості теплоізоляційного матеріалу - технологія не нова. Однак навіть в наші дні вона залишається досить популярною. При цьому не слід думати, що даний метод теплоізоляції занадто простий. У нього так само є свої особливості, серед яких можна назвати трехслойность штукатурного шару.

Отже, як же відбувається утеплення за допомогою штукатурки:

  • Нанесення первинного шару своїми руками здійснюється рівномірним окропленням поверхні рідким штукатурним розчином. Це робиться для того, щоб розчин якомога глибше проник в мають мікроскопічні щілини стіни.
  • Другим шаром, товщиною в 50-60 мм, кладеться грунт. Причому його наносять не в один, а в 2-3 шари. Це вимагає часу і терпіння.

Порада! Ретельно просушуйте кожен шар, щоб уникнути його відпадання від стіни під силою власної ваги.

  • І нарешті, завершується штукатурка стіни третім шаром, який називається «накривка». Даний шар робиться для того, щоб остаточного вирівняти всі нерівності поверхні і збільшити її теплоізоляційні властивості.

Як наносити штукатурку

переваги

Іноді утеплення бетонних стін зсередини є єдиним виходом усунення проблеми холодних стін.

Відбувається подібне по ряду певних причин:

  1. Перша причина - не у всіх приміщеннях можна виконати теплоізоляцію ззовні.
  2. Друга причина - це можливість здійснення теплоізоляції внутрішніх стін в будь-який час року і при будь-якій зовнішній температурі повітря, а так само відсутність необхідності оздоблювальних робіт на відміну від технології теплоізоляційних робіт із зовнішнього боку будинку.
  3. І останньою перевагою внутрішнього утеплення перед зовнішнім є збереження зовнішнього вигляду споруди в його первісному стані, що важливо при проведенні робіт зі складними історично цінними фасадами будівель.

недоліки

Однак утеплення бетонної стіни зсередини будівлі не позбавлене своїх недоліків, причому досить відчутних:

  • В результаті облицювання приміщення ізоляційним матеріалом стіни збільшуються по товщині, і, як наслідок, відбувається скорочення площі самого приміщення.
  • Так же недоліком внутрішньої теплоізоляції є погіршення клімату в кімнаті. Це відбувається через те, що частина стіни, що володіє високою здатністю акумулювати тепло, після внутрішнього утеплення виявляється в зоні з низькою температурою.

Зверніть увагу! Обов'язковою умовою ефективного виконання теплоізоляційних робіт є дотримання фізичних особливостей тепло- і влагопереноса.

  • Зовнішня стіна будівлі за шаром внутрішнього утеплювача значно втрачає свої теплозберігаючі властивості. Внаслідок цього, а так само великого розриву в одиницях парціального тиску всередині і зовні будівлі, в зимовий період відбувається утворення конденсату за шаром утеплювача.

правильне кріплення

Стіни при таких умовах починають сиріти, що не припиняється навіть в літній період, і покриватися шаром грибків, наявність яких свідчить про порушення санітарно-гігієнічних норм житлового приміщення.

  • Ще одним недоліком можна назвати освіту ряду теплових містків по периметру каркаса будівлі через жорстку зв'язку перегородок і перекриттів з несучою стіною, а так само через відсутність відтинають теплоізоляційних вкладишів між ними.

висновок

Ми розглянули основні методи утеплення бетонних стін зсередини. Сподіваємося, що дані рекомендації виявляться корисною інформацією для всіх, хто зважився самостійно здійснити внутрішнє утеплення стін свого житла. У представленому відео в цій статті ви знайдете додаткову інформацію з даної теми.


Реклама

Реклама
Новости
Реклама
Реклама